Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri

İlanları Listeleyin

Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri

Deva Sağlık Kabini olarak kurulduğumuz günden bu yana hasta sağlığını ön planda tutuyoruz. Alanında uzman kadromuz, son teknoloji cihazlarımız ve mobil hastanelerimiz ile hastaneyi ayağınıza getiriyoruz. İzmir bölgesinde faaliyet gösteren, ek olarak Manisa, Aydın ve Balıkesir gibi çevre illerde de faaliyetlerine devam eden firmamız evde bakım hizmetini farklı bir boyuta taşıyor.

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibimiz sayesinde müdahalelerimiz yerinde ve doğru şekilde gerçekleşmektedir. Deneyimli hemşirelerimiz, profesyonel doktorlarımız ve yine işinde usta hasta bakıcılarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde hastalarınızı yatağından kaldırmadan hastane ortamında gibi hissettirebilirsiniz. Bu ortamın tam anlamıyla sağlanmasına imkân tanıyabilirsiniz.

İzmir ve Çevre İllerde Hizmetinizdeyiz

İzmir başta olmak üzere Manisa, Balıkesir gibi çevre illerde de hizmet veriyoruz. Mobil hastane anlayışını birçok il, ilçe ve beldeye taşıyoruz. Alacağınız hizmet kapsamında hastane olmasa bile doktor, hemşire ve tüm hastane teçhizatını ayağınıza getiriyoruz.

Evde Bakım Hizmetleri

Evde sürekli bakım hizmetlerimiz sayesinde hastalarınızın tedavi süreçlerini hızlandırıyoruz. Yapılan özel muayeneler ve tetkikler ile hastane ortamını aratmayacak kalitede bir sağlık hizmeti almanız Deva Sağlık ile mümkün. Buna ek olarak 7 gün 24 saat boyunca sağlık hizmeti almanıza olanak tanıyoruz. Günlük olarak hemşire ve doktor hizmeti sunmaktayız.

Evde Fizik Tedavi

Fizyoterapistlerimiz evlerinize gelerek kaza veya ameliyat sonrası gereken fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Bu sayede evden çıkmadan eski halinize kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Evde Bebek Bakımı

Yeni bebek sahibi olmuş annelerin tüm süreçlerinde yanında oluyoruz. Bu alanda uzman olan emzirme hemşiresi eşliğinde anne ile bebek arasındaki bağın güçlenmesi Deva Sağlık ile mümkün hale gelmektedir. Buna ek olarak psikolog ve farklı alanında uzman hekimler ile tüm sağlık birimlerini evinize taşıyor, hastaneyi evinize getiriyoruz.


Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri
 • enjeksiyon
 • pansuman
 • tırnak çekimi
 • sünnet pansumanı
 • atom serum takviyesi
 • glutatyoon takviyesi
 • yara bakımı
 • hasta bakkımı
 • sonda takma değiştirme
 • şeker tansiyon ölçümü takibi
 • evde fizik tedavi
 • evde bebek bakımı kontrolü
 • evde sürek

Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri enjeksiyon pansuman tırnak çekimi sünnet pansumanı atom serum takviyesi glutatyoon takviyesi yara bakımı hasta bakkımı sonda takma değiştirme şeker tansiyon ölçümü takibi evde fizik tedavi evde bebek bakımı kontrolü evde sürek

tırnak çekimi sünnet pansumanı atom serum takviyesi glutatyoon takviy
enjeksiyon pansuman tırnak çekimi sünnet pan
evde fizik tedavi evde bebek bakımı kontrolü evde sürek

145084: Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri

Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri
Başlık:
Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri
Fiyat:
İleitşime Geçiniz
İlan Tarihi:
21.11.2023 14:32:37
Yetkili:
DEVA SAĞLIK
Bu ilanın süresi dolmuştur.
Adres:
30 AĞUSTOS MAH. 7216 SK. MELTEM SİTESİ MAVİ KOY APT.NO: 7 BG İÇ KAPI NO: 1 MENEMEN/ İZMİR
Şehir:
İzmir
İlan No:
145084
Görüntülenme Sayısı:
77
1 / 5

Mesaj Formu

Mesaj Gönderebilmeniz için oturum açmalısınız.
İsim:

E-mail:

Telefon:

Mesajınız:


Güvenlik Kodu:

  Değiştir


İlan Vermek İstiyorum

Aşağıda İlan Vermek İstiyorum ile ilgili benzer ilanlar listeleniyor. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bu ilanlara da göz atabilirsiniz. İlan Vermek İstiyorum ile ilgili kulis sayfasında çok daha değişik içeriklere ulaşabilirsiniz. Kulis sayfasına ulaşmak için İlan Vermek İstiyorum bağlantısına gidiniz.

Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri

Deva Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri
İlan No:
145084
Adres:
30 AĞUSTOS MAH. 7216 SK. MELTEM SİTESİ MAVİ KOY APT.NO: 7 BG İÇ KAPI NO: 1 MENEMEN/ İZMİR
Şehir:
İzmir
Tarih:
21.11.2023 14:32:37

Dış Bağlantılar

Dış Bağlantılar

Dış Bağlantılar

İç Bağlantılar

Yükleme: 0,790 saniye - Şuan Sitede: 1141 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2024 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.