Bedava Reklam ve İlan Sitesi


gunlukreklam.com ve Ağımızdaki Siteler hakkındaki Kullanım Sözleşmesi (Liste aşağıda)


Gunlukreklam.com yasalara aykırı işlemler yapılmasına müsade etmemektedir. Eğer GunlukReklam.com ve sitelerinde yasadışı herhangibir içerik bulunuyorsa içeriklerin altında bulunan "Sorun Bildir" Formundan şikayetinizi bize gönderiniz. Gelen şikayetlerin ciddiyetine göre gereken müdahale yapılacaktır. Bu tür konularda Sorumluluk içerik sahiplerine aittir. tüm içerikleri gönderenler bunu kabul ederek GunlukReklam.com'u kullanırlar. Biz tüm içerikleri kontrol ederek yayınlamamıza rağmen bazen gözden, dikkatten kaçabilir. Bu konudaki anlayışınız ve işbirliğinizden dolayı Teşekkür Ederiz.

gunlukreklam.com Üyeleri


GunlukReklam.Com'a üye olan herkes yapacakları tüm işlemlerden kendileri sorumludur. Yasadışı içerik kullanmayacaklarını kabul ederler. GunlukReklam.Com'un hiçbir konuda garanti vermediğini, gönderecekleri içeriklerden dolayı hiçbir hak talep etmeyeceklerini, doğabilecek maddi ve manevi tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Kabul etmeyenler GunlukReklam.com ve sitelerini kullanamaz, kullansalar bile hiçbir hak talebinde bulunamazlar.


GunlukReklam.com Kabul Edilmeyen İçerikler  • Yasadışı herşey
  • Ahlak dışı herşey
  • Networking türü işler (refli para kazanma yöntemleri, PTC siteleri, Surf Siteleri gibi..., Ancak, mağaza ve ilanlarına networking linkleri olmaksızın ürün tanıtımı yapılabilir. Bu tür durumlarda müşterilerinizle telefon veya mesaj yoluyla iletişime geçmelisiniz.)
  • Forum, Sohbet, Chat gibi sosyal paylaşım içerikleri
  • İçki, Kumar, zararlı maddeler
  • Reçete ile satılan herşey, ilaç gibi.
  • Ateşli silahlar ve bunların parçaları.
  • Aile ortamına uygun olmayan tüm içerikler (cinsel ürünler gibi)


GunlukReklam.com Kabul Edilmeyen Siteler  • Yukarıdaki Kabul edilmeyen içerikleri bulunduran tüm sitelerÜyelik Ücretleri


Üyelikler ve kullanım ücretsizdir satılamaz, devredilemez. Yapılması muhtemel her türlü ücretli alışverişleri desteklemiyoruz ve bu tür durumlarda gunlukreklam.com sorumlu değildir, aracılık yapmaz.

GunlukReklam.com İçeriklerin Korunması


Üye ve Üye olmayan tüm kullanıcıların Günlük Reklam ve sitelerine gönderdikleri tüm içeriklerin kendilerine ait olduğunu ve yayın, telif ve diğer tüm yasal hakları gunlukreklam.com'a karşılıksız olarak devrederler. İçerik Sahipleri bu içeriklerden hiçbir hak talebinde bulunamazlar. Aksi durumda içeriklerinizi gunlukreklam.com ve sitelerine göndermeyiniz.

Kayıtlı veya kayıtsız tüm kullanıcılar kendilerine ait olmayan görsel, logo, isim, her türlü korunmuş içerikleri göndermeyeceklerine, gönderseler bile bu konuda sorumlu kendilerinin olduğunu kabul ederler.
Gerçek hak sahipleri böyle durumlarda tüm içeriklerin altında yeralan Sorun/Şikayet bildir formu ile kendilerine ait yasal haklarını kanıtlayan bilgilerle birlikte bize gereken şikayetleri iletebilirler. Bizde söz konusu içerikleri yayından kaldırırız. Fakat öncelikle içeriklerde bulunan iletişim bilgileri ile içerikleri gönderen kişilere ulaşmanız gerekir. Çünkü gönderilen tüm içeriklerin silme hakkı içerik sahiplerine koşulsuz bırakılmıştır. Eğer ilgili kişilere ulaşamıyorsanız veya ulaşmanıza rağmen işinizi çözemiyorsanız, bu durumda bizimle iletişime geçiniz.
Çünkü şikayet edenlerin kimisi, kendilerinin olduğunu iddia ettikleri içeriklerin gerçek sahipleri olmadığı tespit edilmiş olup ürün sahipleri mağdur olmaktadır. Bu nedenle biz, bize gelen şikayetleri karşılıklı olarak değerlendiririz.

GunlukReklam.com ve sitelerine gönderilen görsellerin korunması


GunlukReklam.com olarak yüklediğiniz görseller üzerine hiçbir yazı yazmayız. Kendiniz Yüklediğiniz içeriklerin üstüne kendinize ait isim, logo, website ismi gibi korumalar yazarak yükleyebilirsiniz. Görsellerinizin korunması size aittir. Ancak Sunucularımıza yüklediğiniz tüm içeriklerin, dosyaların kullanım hakkını silmediğiniz sürece bize devretmiş olduğunuzu unutmayın! Bu nedenle yayınlayıp yayınlamama hakkını saklı tutarız.

İçeriklerde Relam yayınlanması


İçeriklerin tümünde reklam yayınlama hakkı yalnızca gunlukreklam.com'a aittir. Eğer reklam yayınlanmasını istemiyorsanız gunlukreklam.com'u kullanmamanız gerekir.

GunlukReklam.com ve Sitelerinin ZiyaretçileriTüm ziyaretçilerimizin ilgili ilanlar konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ederiz. GunlukReklam.com ilanların içeriğinin doğru olduğu konusunda taahhütte bulunmaz. İlanlardan dolayı uğrayabileceğiniz madi ve manevi tüm sorumluluğu ilan sahiplerine ait olduğunu ve GunlukReklam.Com ve sitelerini sorumlu tutmayacağınızı kabul edersiniz. Lütfen iletişime geçeceğiniz kişilere karşı dikkatli olunuz. Bunun yanında Hiçbir sitemizde online satış yoktur.


GunlukReklam.com ve sitelerini hiçbir konuda sorumlu tutmayacağını ve yasalara aykırı kullanmayacağını kabul eden herkes kullanabilir.
Ağımızda Yer Alan Siteler

Yükleme: 0,016 saniye - Şuan Sitede: 676 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2024 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.