Tv Duvar Üniteleri

Tv Duvar Üniteleri

Bu sayfada Tv Duvar Üniteleri ile ilgili ilanlar yer almaktadır. Sizde buraya bedava ilan vermek için istiyorsanız Oturum açıp burada göreceğiniz ilan formu bağlantısına gidin ve İlan formunu doldurup gönderin.

İlanları Listeleyin

1

İstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta

İstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta

Alçı işlerinizde Veysel Usta her türlü alçı uygulamalarınız için hizmet vermektedir. Tadilat ve dekorasyon işlerinizde Alçıpan Bölme Duvar Ustası Veysel usta ile iletişime geçin gelelim, işinizi görelim fiyat verelim. 1984'ten bu yana İstanbul'da Alçıpan Bölme Duvar Ustası tüm işlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Alçı ustasıAlçı sıva ustasıKartonpiyer ustasıStropiyer ustasıBölme duvar ustasıAsma tavan ustasıAlçı tadilat ustasıAlçı boya ustasıTadilat İşlerinizDekorasyon İşlerinizAlçıpan Bölme Duvar UstasıAlçı işlerinizle ilgili her türlü işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Alçıpan Bölme Duvar Ustasıİlana Özel İletişim Bilgileriİstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta başlıklı bu ilan Boyacı Veysel Usta web sitesinden yollanmıştır.Alçı Kartonpiyer Ustası kategorisinde İstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2595 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Alçı Kartonpiyer Ustası

2

Beyaz Lake Modern Duvar Ünitesi

Beyaz Lake Modern  Duvar  Ünitesi

ürünlerimiz imalat fiyatına olup 15 yıl garantilidir.
İstedğiniz renk Ölçü yapılmaktadır.Tüm ürünler size özel ölçü ve seçeneklerle üretilir.İlana Özel İletişim BilgileriBeyaz Lake Modern Duvar Ünitesi başlıklı bu ilan Baykoç Mobilya Koltuk web sitesinden yollanmıştır.Tv Duvar Üniteleri kategorisinde tuana tv ünitesi başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 459 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Tv Duvar Üniteleri

3

Terra Duvar Ünitesi

Terra  Duvar Ünitesi

ürünlerimiz mekanlarınızın ölçüsüne göre, istenilen renkte imal edilmektedir.Ürünlerimizin iskeleti gürgendir ve 15 yıl garantilidir.İlana Özel İletişim BilgileriTerra Duvar Ünitesi başlıklı bu ilan Baykoç Mobilya Koltuk web sitesinden yollanmıştır.Tv Duvar Üniteleri kategorisinde TERRA DUVAR ÜNİTESİ başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 528 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Tv Duvar Üniteleri

4

Modern Class Tv Ünitesi

Modern Class Tv Ünitesi

ürünlerimiz koç koltuk garantisiyle yüksek kalite imal edilmektedir.İstediğiniz ölçü ve renklerde imalatı yapılmaktadırİlana Özel İletişim BilgileriModern Class Tv Ünitesi başlıklı bu ilan Baykoç Mobilya Koltuk web sitesinden yollanmıştır.Tv Duvar Üniteleri kategorisinde class tv ünitesi başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 490 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Tv Duvar Üniteleri

5

Evinize Göre Duvar Ünitesi

Evinize Göre Duvar Ünitesi

Evinize uygun duvar ünitesi arıyorsanız size bir model daha bulduk. Bycadde mobilya farkı ile birbirinden şık ve zarif duvar ünitelerini bulabilirsiniz. Web sayfamıza girerek daha çok model görebilirsiniz.İlana Özel İletişim BilgileriEvinize Göre Duvar Ünitesi başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Tv Duvar Üniteleri kategorisinde Eylül Duvar Ünitesi başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1664 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Tv Duvar Üniteleri

6

Oymalı Şık Tv Unitesi Lüks Mobilyalar İmalattan

Oymalı Şık Tv Unitesi Lüks Mobilyalar İmalattan

tv ünitesi çok fonksyonel olmakla beraber, modern bir tasarımla, kaliteli malzeme ve usta bir işçilikle sizin istediğiniz ölçü ve renklerde imalatı yapılmaktadır.Dilerseniz üretim aşamasında ürününüzü Gelip görebilirsiniz.İlana Özel İletişim BilgileriOymalı Şık Tv Unitesi Lüks Mobilyalar İmalattan başlıklı bu ilan Baykoç Mobilya Koltuk web sitesinden yollanmıştır.Tv Duvar Üniteleri kategorisinde OYMALI ŞIK TV UNİTESİ başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1043 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Tv Duvar Üniteleri

7

Evinize Özel Mobilyalar Koltuklar İstediğiniz Ölçülerde

 Evinize Özel Mobilyalar Koltuklar İstediğiniz Ölçülerde

Evinize özel ölçülerle mobilyalar, koltuklar, yemek masaları ve sandalyeler.. www.bycadde.com adresimizde birbirinden güzel mobilyalar ve koltuklara bakın, beğenin size özel üretelim.

Özel Üretim Koltuk Ve Mobilya

8

Otel Halıları Cami Halıları Yurt Hastane Halı Pvc Parke Zemin

 Otel Halıları Cami Halıları Yurt Hastane Halı Pvc Parke Zemin

Her çeşit otel halısı özel kmalat yada katolog ürünü
Her çeşit cami halısı saflı düz uygun yada özel üretim
Her türlü pvc yoğun trafik
Her türlü parke lamine ahşap masif lamine
Zemin kaplama adına ne ararsanız bir tık ötenizde detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edin yada iletişime geçiniz.Size bir telefon kadar yakınız.dekorasyon adina aradiginiz herşey icin çözüm ve dogri adres
www.haliuzmani.com 05442365891

Otel Halısı

9

Masif Yemek Odası Takımları Country Ve Avangarde Modeller

 Masif Yemek Odası Takımları Country Ve Avangarde Modeller

en güzel projeler masif mobilyalar evinize göre dizayn edilmektedir...

Country Yemek Odaları

10

Gaziantep Safbims İnşaat Duvar Malzemesi Üreten Fabrika

 Gaziantep Safbims İnşaat Duvar Malzemesi Üreten Fabrika

Gaziantep Oğuzeli ilçesinde 38.000’metrekare alan üzerinde kurulu bulunan SAF BİMS FABRİKASI yıllık 40.000.000 adet üretim kapasitesi ile sektörde Türkiye’inin en büyük Bims Fabrikalarındandır.

İnşaat

11

İmalattan Tv Ünitesi Yapımı Modoko

 İmalattan Tv Ünitesi Yapımı Modoko

kendi istediğiniz modellerde evinize şıklık katmak sizinde hakkınız.İstediğiniz model ve renk seçenekleri ile imalatı yapılır.ürünlerimizin yapımında birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır.yerimiz Ümraniye Modoko ya 20 metre uzaklık mesafesindedir.

Tv Ünitesi

12

Modern Şık Koltuk Modelleri Modoko Ümraniye

 Modern Şık Koltuk Modelleri Modoko Ümraniye

ev dekorasyonlarınız için kaliteli üretimiyle sizler için hazırlanmaktadır

Modern Mobilya

13

Tv Ünitesi Tv Ünitesi Modelleri İmalattan Tv Üniteleri

 Tv Ünitesi Tv Ünitesi Modelleri İmalattan Tv Üniteleri

Country tv ünitesi modellerimizi bu yılın entrend modası olmayı başardı.Sizler için neler tasarladığımız görmeniz için sizleri haftanın 7 günü soowrumuzda bekliyoruz.
Modoko markalı modellerimiz yeni trend tasarımları ile farklı modellere imza atan çeşitler ile sizinle Dekoratif tv üniteleri bazı kısımları varaklı olarak salonumuzda ki şıklığı artıran unsurlardan biri olacaktır.

Tv Üniteleri

14

Dekorasyon Ve Tadilat Kırım İşleriniz Kredi Kartına Taksit

 Dekorasyon Ve Tadilat Kırım İşleriniz Kredi Kartına Taksit

DAİRE BOYA DA KAMPANYA 950 TL
BELLA SERİSİ PLEKSİ KABİN 300 TL MONTAJ DAHİL
90X90 DUŞ TEKNESI+TEMPERLİ CAM KABİN 550 TL
ALÇIPAN ASMA TAVAN BÖLME DUVAR
ISI VE SES YALITIMI
FAYANS BOYA
ALÇI SIVA KARA SIVA SATEN ALÇI
STRAFOR YALITIM
KOMPLE TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİNİZ YAPILIR
KREDİ KARTINA TAKSİT YAPTIRABİLİRSİNİZ (FATURA KESİLİR)
GSM:0533 454 14 02
MAİL: cakir_insaat_34@hotmail.com

İŞİNİZİ USTASINA YAPTIRIN KAZANÇLI ÇIKIN
ÖNCELİĞİMİZ KARŞILIKLI SEVGİ,SAYGI VE HOŞ GÖRÜDÜR

İnşaat Tadilat Dekorasyon

15

Tv Üniteleri Modoko Asil Mobilya

 Tv Üniteleri Modoko Asil Mobilya

Her bütçeye uygun fiyatları sayesinde lüks seçimden uzaklaşan duvar üniteleri müşterilerin tatmin düzeyini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Kaliteli bir duvar ünitesi de seçmeniz ileriki zamanlarda sizlere fayda sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Tv Üniteleri

16

Ataşehir Alçıpan Kam Kartonpiyer

Ataşehir Alçıpan Kam Kartonpiyer

Alçıpanın en önemli avantajı ya da insanların ilk dikkatini çeken en çekici özelliği de diyebiliriz buna dekoratif oluşudur. Alçıpan modern bir dekorasyon için vazgeçilmez bir üründür. Gerçekten alçıpan işinde usta kişiler tarafından yapılan alçıpanlar tekrar ediyorum mükemmel bir yapı malzemesidir. Tabi ki gönyesi, terazisi ve kotu düzgün olarak ayarlanmış olması gerekir. İstediğiniz tasarımı bu işin ustaları size çok güzel bir şekilde sunabilir bu konuda da bizim ustalığımıza güvenebilirsiniz.
Biz İstanbul genelinde sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşın gelelim isterseniz beraber düşünelim size en uygun dekorasyon çözümünü üretelim. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek biz alçıpan ustaları olarak boynumuzun borcudur.
Alçıpanla yaptığınız uygulamalar neler?
Evet kesinlikle bu da olası sorularınızdan birisi olacaktır. Alçıpan ustaları olarak: alçıpan asma tavan, alçıpan bölme duvar, gizli ışık, spot ışık, alçıpan niş vb. her türlü alçıpan uygulamalarını yapmaktayız. Ayrıca kartonpiyer, stropiyer, taşyünü asma tavan, metal asma tavan işlerinizde de hizmetinizdeyiz.
Bizimle irtibata geçmek isterseniz ki gerçekten iyi bir hizmet almak isteyenlerin bizlere ulaşacağından hiç şüphemiz yok.
İrtibat tel: 0542 217 55 15 -0216 484 39 23

Ataşehir Alçıpan

17

Çakmak Alçıpan Ustası

 Çakmak Alçıpan Ustası

Kam kartonpiyer çakmak mahellesinde alçıpan bölme duvar gizli ışık alçıpan niş vb islerinizde hizmetinizdeyiz

Çakmak Alçıpan

18

Mikrofiber Nano Teknoloji İhal Temizlik Bezleri

 Mikrofiber Nano Teknoloji İhal Temizlik Bezleri

50 TL Satış Genel amaçlı temizlik eldiveni. Dikişli, parmak yeri,biyeli içinden sınger astarlı. Halı, koltuk, duvar, kapı, araba,temizlik için kullanılan ,beyaz banyo sabunuyla temizlik yapan,NANO Mikrofiber eldiven.Güney Kore''den ithal nano teknoloji,gümüş iyonlu statik elektriklenme yapısı,süper ince dokuma kir çekme özelliği,aldığı kiri lekeyi kendinde hapsedip geri vermeme özelliği.uzun lif yapısı sayesinde.Halı koltuk temizliği yapıldığı gibi hafif kabarma eşyada parlama olduğunu farkedersiniz.Sabun zaten eşyaya zarar vermeden rengini parlaklığını almadan temizlik yapan tek maddedir.Eşyaların ilk günkü parlaklığını korur,zarar vermeden ,temizlik yapar.Bir kez alınır yıllarca kullanılır.

Mikrofiber temizlik bezi

19

Koltuk Kapı Duvar Silinen Lif Yapısı Uzun Eldiven

 Koltuk Kapı Duvar Silinen Lif Yapısı Uzun Eldiven

Koltuk Kapı Duvar Silinen Lif Yapısı Uzun Eldiven

MİKROFİBER GENEL AMAÇLI ELDİVEN :0539 367 80 82-0256 512 96 60

HALI KOLTUK DUVAR VE KAPI SİLME ELDİVENİ:Ürün eldiven şeklinde elinizi geçirip beyaz banyo sabunuyla hafif dairesel hareketlerle yüzeye sürülür.Silme esnasında ürün yıpranmaz aksine ürüne parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar.Aynı zamanda araba koltukları ve kaporta içinde mükemmel temizlik sağlar.

Mikrofiber

20

Masif Tv Ünitesi Masif Tv Altı

 Masif Tv Ünitesi Masif Tv Altı

ürünlerimizin tamamı masif olup istenilen ölçülerde yapılmaktadır...

Masif Tv Ünitesi

21

Mikrofiber Nanoteknoloji Genel Amaçlı Eldiven

 Mikrofiber Nanoteknoloji Genel Amaçlı Eldiven


MİKROFİBER GENEL AMAÇLI ELDİVEN :0539 367 80 82-0256 512 45 40

HALI KOLTUK DUVAR VE KAPI SİLME ELDİVENİ:Ürün eldiven şeklinde elinizi geçirip beyaz banyo sabunuyla hafif dairesel hareketlerle yüzeye sürülür.Silme esnasında ürün yıpranmaz aksine ürüne parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar.Aynı zamanda araba koltukları ve kaporta içinde mükemmel temizlik sağlar.

Güney Kore''den ithal mucize nano teknoloji temizlik bezleri ve ürünleri ile hiç bir kimyasal detarjan kullanmadan temizlik yapabilirsiniz
Ürünlerin içerisinde bulunan gümüş iyonları sayesinde kullanıldığı bölgede mikrop ve bakterileri yok edip kiri ve lekeleri içine hapis eder
en az 5 sene gibi uzun bir kullanım ömrüne sahip ürünler ile hem Zaman''dan kazanacak
Ayrıca kimyasal deterjan almaya son vererek maddi yönde kazanç sağlayıp
Mükemmel bir temizlik elde edeceksiniz

Mikrofiber

22

Ataşehir Alçıpan Bölme Duvar Ustaları Kam Kartonpiyer

 Ataşehir Alçıpan Bölme Duvar Ustaları Kam Kartonpiyer

Yılların deneyimine sahip Kam Kartonpiyer''in tecrübeli alçıpan bölme duvar ustaları olarak her türlü alçıpan bölme duvar işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 1985 yılından beri bu sektörde çalışmaktayız ve mesleğimizde 29 yılı doldurmanın gururunu yaşıyoruz. Kam Kartonpiyer''in alçıpan bölme duvar ustaları olarak kaliteli ve temiz işçilikle sizlere hizmet vermekte olup her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Çünkü biliyoruz ki müşteri memnuniyetinin bize getirisi daha büyük olacaktır.

Kam Kartonpiyer''in alçıpan bölme duvar ustaları olarak İstanbul''un her yerinde çalışmaktayız. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz size en iyi hizmeti sunucağımızdan şüpheniz olmasın.

Alçıpan Bölme Duvar

23

Yeni Nesil 3 Boyutlu Duvar Panelleri

 Yeni Nesil 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Decorapan aş Bursa ilinde 3 boyutlu dekoratif duvar panelleri imalatı yapmaktadır.İmalatta kullanmış olduğumuz malzeme yoğunlaştırılmış PVC panel olup insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. doğa dostu olan nefes alabilen duvar panellerinin tasarımları ve patentleri kendimize ait olmaktadır.
Boyanabilir duvar panelleri duvar kaplamasında estetik bir görünüm sağlar.İthal duvar kağıtları ile karşılaştırıldığında 3 boyutlu duvar panellerinin boyanabilir olması uzun zaman duvarınızda renk değiştirerek kullanmanızı sağlar. Isı ve ses yalıtımı özelliği bulunan iç duvar kaplamalarımız yanmaz dır. Esnek bir malzeme olduğu için dayanıklıdır kolay kolay kırılmaz. 3d duvar panellerini duvara akralik mastik ile yapıştıra bilirsiniz uygulaması çok kolaydır.Dekorasyoncuların ve mimarların tercih ettiği yeni nesil duvar panelleri ekonomik ve kullanışlıdır. Firmamız ürünleri kendi imal ettiği için en iyi fiyatlar ile satmaktadır. piyasada bulunan en ucuz ve kaliteli duvar panellerini üreten Decorapan aş. tüm illerde bayilik sistemi ile çalışmaktadır.

İnşaat Tadilat Dekorasyon

24

Gizli Işık Aydınlatmalı Kartonpiyer Ve Bordür Profilleri

 Gizli Işık Aydınlatmalı Kartonpiyer Ve Bordür Profilleri

LEDPiYER®, yapı sektöründe bir ilk olarak aydınlatma ile dekorasyonu bir araya getirip
bütünleştiren ve mimariyi güzelleştirerek değer katan devrim niteliğinde PATENTLİ
bir buluştur.
Yapılarda şimdiye kadar dekoratif görüntü oluşturmak için kullanılan kartonpiyer ve bordürlerin aynı zamanda da mekanların aydınlatılmasında dekoratif gizli aydınlatma elemanı olarak da kullanılabilmesi amacıyla günümüz teknolojisi ile yeniden tasarlanıp geliştirilmesi sonucunda ışıklı kartonpiyer ve bordür profil sistemleri olan LEDPiYER® ürünleri üretilmiştir.
Yapıların tavan ve duvarlarında kullanılan Ledpiyer ürünleri içerisine çeşitli led ışıkların yerleştirilmesiyle direkt,endirekt (dolaylı aydınlatma) ve yarı endirekt olarak dekoratif gizli aydınlatma sağlar.Çeşitli malzeme yapısı ve çok geniş yelpazede model seçenekleri bulunmaktadır.
LEDPiYER® ürünleri;aydınlatmada yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu olup, görsel çevre gereksinimlerine ve diğer önemli faktörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilen yapıda estetik, esnek, enerji bilincine sahip ve yaratıcı çok çeşitli aydınlatma tasarımları yapabilme olanakları sunmaktadır.

Ev Tadilat Dekorasyon Ve Aydınlatma

25

Palmira Yapı Dekorasyon Ve Peyzaj Mimari

 Palmira Yapı Dekorasyon Ve Peyzaj Mimari

Profesyonel Olarak Yaptığımız İşler:

1. Tv. Üniteleri
2. Asma Tavan - Gergi Tavan
3. Kitaplıklar
4. Bölme Duvarlar
5. Dogal Görünümlü Yapay Şelaleler
6. Oturma Bankları
7. Kamelyalar
8. Dış Duvar Dekorasyon
9. İç Duvar Dekorasyon
10. Dış Cephe Kaplama ve Mantolama
11. Her Türlü Boya İşi
12. Duvar Örme
13. Sıva

Uygun ve Kaliteli İşçiliğimiz ile Bizi Tercih Ederek Farkı Kendi Gözlerinizle Görün. .. 0546 477 21 00

Dekorasyon Peyzaj Mimari

26

Tv Üniteleri Asma Tavan Kitaplık Yapay Şelale Boya

 Tv Üniteleri Asma Tavan Kitaplık Yapay Şelale Boya

Aşağıdaki tüm işleri itina ile yapmaktayız. Güven ve kalite bizim için önemlidir.

www.palmirayapi.com

Tv. Üniteleri, Asma Tavan, Kitaplık, Bölme Duvar, İç ve Dış Duvar Dekorasyon, Yapay Şelale, Oturma Bankları, Kamelya, İç ve Dış Boya, Dış Cephe Kaplama ve Mantolama, Fayans Döşeme, Sıva, Duvar Örme

Dekorasyon Peyzaj Mimari

27

Taş Döşeme Ve Kaplma İşçilik Merkezi ankara

 Taş Döşeme Ve Kaplma İşçilik Merkezi-ankara

ANKARADAN TÜM TÜRKİYEYE HER TÜRLÜ TAŞ DÖŞEME KAPLAMA ALANINDA İŞÇİLİK TAŞERONLUK HİZMETİ VERMEKTEYİZ. HER TÜRLÜ TAŞ DÖŞEME KAPLAMA VE PEYZAJ İŞLERİNİZ İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Taş Duvar Kaplama Ustaları

28

Ahşap Yemek Odaları Tamamen Masif

 Ahşap Yemek Odaları Tamamen Masif

Yemek odaları evin en gösterişli mekanı olma sıfatıyla, en güzel ve şık mobilyaları hak etmektedir. Deri veya kumaşla kaplanmış sandalyeler yemek masasıyla en uyumlu şekilde tasarlanır. Yemek odasının kendine özgü niteliği sebebiyle; gösterişli, şık ve elit mobilyalarla döşenmesi hak ettiği değeri verecektir.

Yemek Odası Takımları

29

Uygun Fiyat Temiz İşçilikle Daireleriniz Boyanır

 Uygun Fiyat Temiz İşçilikle Daireleriniz Boyanır

Uygun fiyat ve temiz işçilik garantisiyle boya badana yapılir.05344644910

Alçıboya Kartonpiyer

30

Klasik Duvar Saatleri Özel Tasarım Modeller

 Klasik Duvar Saatleri Özel Tasarım Modeller

Duvar saatleri klasik oymalı özel tasarım lüks saat modelleri 2015 klasik duvar saatleri mobklasik.com''da

Klasik Duvar Saatleri

31

Sincan Boya , badana Çayyolu Boya Badana, batıkent Boya Badana

 Sincan Boya ,badana Çayyolu Boya Badana,batıkent Boya Badana

ankara han insaat ekorasyon işleri tün tadilat dekorasyon işleriniz yapılır.

Boyacı Ustaları

32

Kilit Taş Metre Kare Fiyatımız 10 Tlden Uyguluyoruz

 Kilit Taş Metre Kare Fiyatımız 10 Tlden Uyguluyoruz

MANHATTAN GROP
KILIT TAS ISCILIK FIYATIMIZ
M2 KARE FIYATIMIZ 10 TL
ANKARANIN HERSEMTINDE HIZMETINIZDEYIZ
UCRETSIZ PROJELENDI
UYGULAMA ALANLARI
YOLAR
YURUME YOLARI
BINA CEVRELERI
GARAJ VE OTOPARKLAR
VILLA APARTMAN SITE
OKULAR DUKAN ONLERINDE UYGULANMAKTADIR
GENIŞ BILGI ICIN 7/24 ARAYABILIRSINIZ
MANHATTAN GROP
UZMAN EKIPLE HIZMETINIZDE

İnşaat Dış Dekorasyon

33

2015 Promosyon Duvar Saatleri

 2015 Promosyon Duvar Saatleri

2015 Promosyon duvar saati kataloğu çıktı!.. Birbirinden özel duvar saatleri firmanıza özel tasarımlar ile sadece Revello''da. 30 Yıldır daha iyi hizmet ve en uygun fiyat prensibiyle hep siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Saat

34

Onar Yapım İnşaat Hüseyin Onar 0532 383 89 12

 Onar Yapım İnşaat Hüseyin Onar  0532 383 89 12

İnşaat alanında Alt yapı, Dış Cephe, Mantolama, Sıva, Boya, Fayans, Çatı İşleri, Bahçe Düzenleme, Taş Duvar, Çevre Düzenleme, Peyzaj, Bodrum Taş, Kilit Parke Taşı, Andezit, Granit, Doğal Taş, Bordür Taşı, Granit Küp Doğaltaş işlerinde hizmet vermekteyiz...

İnşaat Tadilat Dekorasyon

35

Dekoratif Polüretan Poluretan Poliüretan Mdf Süs Paneli Duvar Tavan Dekoru

 Dekoratif Polüretan Poluretan Poliüretan Mdf Süs Paneli Duvar Tavan Dekoru

siparişe göre özel üretim panel ve süs dekorları,dekoratif sütun,pencere süsü,kapı süsü,kenar çıta ve pervazları Türkiyenin her bölgesine hizmet

Otel Mobilyaları

36

Kadıköy İthal Yerli Duvar Kagıdı Boya Ustası

 Kadıköy İthal Yerli Duvar Kagıdı Boya Ustası

İthal yerli duvar kağıdı, bordür, saten, plastik, boya işleriniz itina ile yapılır.

Haşim Celal Sangi

Amacımız sizlere her türlü duvar kağıdı, bordür, boya hizmetlerini profesyonelce uygun fiyatlara sunabilmektir.
30 yılı aşkın tecrübemle ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsem ne mutlu bana.

Duvar Kagıdı Ustası

37

Tüm Hafriyat İşleri Nakliye İşleri Alt Yapı Ağır Taşımacılık Mobil Konkasör

 Tüm Hafriyat İşleri Nakliye İşleri Alt Yapı Ağır Taşımacılık Mobil Konkasör

Firmamiz İnşaat sektörünün en önemli alanlarından olan hafriyat yıkım ve alt yapı işlerinde önemli projelerin hayata geçirmeside pay sahibi olan firmamız 2005 yılında istanbulun merkezi bağdat caddesinde metropol hafiyat peyzaj Ltd. Şti. olarak Bugünkü Stadüsüne Kazanmıştır

Firmamız Bünyesinde Genç Dinamik ve Profosyonel Kadrosu İle Tüm Yenilikleri Yakından Takıp Eden Teknik Yapı İhtiyaclarını Süratli Bir Şekilde Karşılayan Yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üreten sektöründe en iyi hizmet veren bir kurum haline gelmiştir

İşte Bu Vizyon Hizmet Veren

Firmamız Bölgesinde Boşluğu Hissedilen Gerçek Anlamda Kurumsal Danışmanlığı Hayata Geciren Uluslararası Standartlarda Hizmet vererek sektörün de hatırı sayılır bir firma haline almiştır harfriyat bana yıkımı işleri teknoloji takıp ederek binalarının kısa sürede cevreye zara vermeden temiz bir şekilde yıkımını ve harfriyat molozu nakliyelerinin yapmaktayız

Harfiyat yıkım Fiyattları en iyi bzden alınır

Firmamız Profesyonel ekip ve güçlü makina prkı ile siz değerli müşterilimeze en iyi hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edilimiştir yıların verdiği tecrübe ile harfiyat yıkım tünel peyzaj kanalizsayon işlerindeki tecrübemiz yaptığımız işlerin bir göstergesidir bunun yannda kum cakıl micir sstabilize satış yapmaktayız

Hafriyat Kanalizasyon Yıkım

38

Gizli Dere İzolasyonu, Saçak İzolasyonu, Duvar Dibi İzolasyonu

 Gizli Dere İzolasyonu, Saçak İzolasyonu, Duvar Dibi İzolasyonu

Bursa ve çevrelerindegizli dere, duvar dibi ve saçak izolasyonu yapmaktayım.
İrtibat: RIZA KAHRAMAN
TEL:0536 748 54 18
Facebook: Ahşap Çatı Tasarım

İnşaat Tadilat Dekorasyon

39

Ankara İç Dekorasyon Yenimahalle İç Dekorasyon Çayyolu İç Dekorasyon

 Ankara İç Dekorasyon Yenimahalle İç Dekorasyon Çayyolu İç Dekorasyon

çankaya iç dekorasyon,mamak iç dekorasyon,çayyolu iç dekorasyon,yenimahalle iç dekorasyon,eryaman iç dekorasyon etimesgut iç dekorasyon,sincan iç dekorasyon,,incek iç dekorasyon,gölbaşı iç dekorasyon,

İç Dekorasyon

40

Alçıboya Kartonpiyer İşleri Tadilat Ve Dekorasyon İşleri

 Alçıboya Kartonpiyer İşleri Tadilat Ve Dekorasyon İşleri

ankaranın her yerinde tadilat ve dekorasyon işlerinizde han inşaat dekor hizmetinizdeyiz gsm:05326477043,05423876101

Boyacı Ustaları

41

Mikrofiber Nano, halı Koltuk, Duvar Kapı Silinen Eldiven

 Mikrofiber Nano,halı Koltuk, Duvar Kapı Silinen Eldiven

Ürün eldiven şeklinde,uzun lif yapısında kir çekme özelliği vardır.Elinize geçirip beyaz banyo sabunuyla hafif dairesel hareketlerle yüzeye sürülür.Silme esnasında ürün yıpranmaz, aksine temizlik yapılan eşyaya parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar.Aynı zamanda araba koltukları ve kaporta temizliği içinde ürün çok kulanışlıdır.Duvar silme işinde çok kolay ve deterjansız duvar silebilirsiniz, kuvvetle bastırmanızı silmenize gerek yok hafif el basıncı yeterlidir.Eldiven temizliğinde deterjan kullanılmaz beyaz banyo sabunuyla temizlenir.Deterjan değmediği zaman 6000 kullanımlıktır.

Mikrofiber Mft Nano Ürünleri

42

Erdoğan İnşaat Dekorasyon Sedef Boya Desenli Boya Duvar Kağıdı Uygulamaları

 Erdoğan İnşaat Dekorasyon Sedef Boya Desenli Boya Duvar Kağıdı Uygulamaları

Her türlü boya işleriniz, Erdoğan Dekorasyon uzman ekipleri tarafından itina ile yapılır. Boya ve renk seçiminden işin bitirilmesine kadar tüm ayrıntıları biz takip ediyoruz. Renk kartelamızdan beğendiğiniz renkleri seçin, biz en kısa sürede boya işinizi sonuçlandıralım. Boya yapmaktan keyif alıyoruz ve bunu çıkarttığımız işlerle de gösteriyoruz. Çünkü biz her mekanı bir sanat eseri titizliğiyle boyuyoruz.

Erdoğan Dekorasyon olarak her türlü iç ve dış cephe boyama hizmeti vermekteyiz. Firmamızda KORUSAN ve SEDEF Boya ürünleri satışı ve uygulaması gerçekleşmektedir.

PRATİK BİLGİLER

Boya duvarları ve tavanları güzelleştirir ve uygunsuz inşa edilmiş odaları bile değiştirebilir; Koyu, sıcak bir duvar boyası büyük bir odayı rahat ve sıcak bir oda gibi gösterir. Tavana koyu bir tonda boya uygularsanız uzun koridorlar kısalır. Buna karşılık açık pastel renkler küçük odalardan büyük odalar yaratır.

Suda çözünebilen boyalar çevreyle dostturlar ve iyi örterler. Çabuk kururlar ve renklerini uzun süre korurlar. Hazır karışım boyaları gereğinden fazla karıştırırsanız daha sonra aynı renk tonunu elde etmeniz çok güç olur. Çalışırken boya rulosunu bir sıyırma ızgarasına sürterek boyaya bulayın aksi halde çok fazla boya çeker.

Boyacı Ustaları

43

Halı Koltuk Duvar Silen Genel Amaçlı Eldiven

 Halı Koltuk Duvar Silen Genel Amaçlı Eldiven

Ürün eldiven şeklinde,uzun lif yapısında kir çekme özelliği vardır.Elinize geçirip beyaz banyo sabunuyla hafif dairesel hareketlerle yüzeye sürülür.Silme esnasında ürün yıpranmaz, aksine ürüne parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar.Aynı zamanda araba koltukları ve kaporta temizliği içinde ürün çok kulanışlıdır.Duvar silme işinde çok kolay ve deterjansız yapar,kuvvetle silmenize gerek yok hafif el basıncı yeterli.Eldiven temizliğinde deterjan kullanılmaz beyaz banyo sabunuyla temizlenir.

İlan Vermek İstiyorum

44

Dekokeyif Duvar Kağıdı Ustası Maltepe Duvar Kağıdı Firması Duvar Kağıdı Kaplaması

 Dekokeyif - Duvar Kağıdı Ustası - Maltepe Duvar Kağıdı Firması - Duvar Kağıdı Kaplaması

Zengin duvar kağıdı desen çeşitlerimiz ve duvar kağıdına kusursuzca uygulanan poster, resim, özel çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Duvar Kağıdı Ustası

45

Camii Minare Ustaları Kayseri

 Camii Minare Ustaları Kayseri

CAMİİ MİNARE USTASI RAHMAN İNŞAAT
FİRMAMIZ CAMİİ YAPIMI MİNARE YAPIMI TAŞ KAPLAMA TAŞ BİNA YAPIMI VE BU GİBİ ESERLERİN ONARIMI VE YAPIMI KONUSUNDA UZMAN BİR İNŞAAT KURULUŞU OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.AMACIMIZ HER MAHALLEYE BİR CAMİİ VE HER CAMİİ''YE DE BİR MİNARE YAPMAKTIR.SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ. SAYGILARIMLA CAMİİ MİNARE TAŞ USTASI KEMAL USTA
E-posta kemalusta-38@hotmail.com
Telefon 0536 311 88 01
SİTE 2:http://camiiminare.blogspot.com/

İnşaat Tadilat Dekorasyon

46

Türkiyede İlk Ve Tek... Muhteşem Bir Dekorasyon

 Türkiyede İlk Ve Tek... Muhteşem Bir Dekorasyon

UYGULAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR HEM HARİKA BİR GÖRSELLİK İÇERİYOR, HEM DE KOMPLE ANTİBAKTERİYEL BİR ORTAM OLUYOR. AYNI ZAMAN DA DA UYGULAMA YAPTIĞIMIZ ALANLARA SU YALITIMI YAPILMIŞ OLUYOR, MÜŞTERİMİZ DİLER İSE SES VE ISI YALITIMI DA UYGULAYABİLİYORUZ.

BÜYÜK METREKARE SİPARİŞLER HARİÇ ŞUAN SADECE İZMİR BAŞTA OLMAK ÜZERE EGE BÖLGESİNE HİZMET VEREBİLMEKTEYİZ ANCAK BİRÇOK ŞEHİRDE BAYİLİK GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR. KISA BİR SÜRE SONRA EN AZ 20 FARKLI İLDE SİSTEMİMİZ UYGULANIR HALE GELECEKTİR.

Gokhan GOKSU

Mobilya Dekorasyon

47

Han İnşaat Dekorasyon Mutfak Mobilya Dekor İşleri

 Han İnşaat Dekorasyon Mutfak Mobilya Dekor İşleri

KALİTE POLİTİKAMIZ
Han inşaat dekor ekibimiz ülkesine ve müşterisine hizmet edebilmek ülkesinde bir marka olmayı müşterilerimize istedikleri kaliteyi, zamanında hizmet sunmayı, kendisine ilke edinmiştir. Kalite politikası ile uyumlu somut ölçülebilinir hedeflere ulaşıp ulaşmadığı gelişmesi ve sonuçlara paralel olarak yenilenmesidir. Sistemin sürekli gelişiminin sağlanması gerekli iş programları hazırlanması uygulanması ve iyileştirilmesi kalite politikamızın ana hedefleridir. Dün olduğu gibi bugünde hizmet ve kalitesinden asla taviz vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine saygılarımızla görev bilmiştir

İnşaat Tadilat Dekorasyon

48

Çavuşbaşı Stropiyer Ustası

Çavuşbaşı Stropiyer Ustası

Kam Kartonpiyer Ustaları olarak stropiyer hizmeti vermekteyiz.
Stropiyer kartonpiyerin köpükten yapılmış şeklidir.Uygulaması kartonpiyere göre daha pratiktir ve çalışılan ortam daha az kirlenir. Stropiyer yapıştırılmasında isteğe göre saten alçı, silikon veya tutkal kullanılmaktadır.
Stropiyer konusunda en iyi hizmet almak istiyorsanız Kam Kartonpiyer''''e güvenebilirsiniz. Stropiyer Türkiye''''de 5-6 yıldır kullanılmaktadır ve biz bu işin başını çeken seçkin firmalardanız. Kam Kartonpiyer olarak sizlere en iyi en temiz işçiliği ve en kaliteli stropiyer hizmetini vermek için bu sektördeyiz.

http://www.karton-piyer.com/urun-detay/24/stropiyer.html

Kartonpiyer Ustaları

49

Anadolu Hisarı Stropiyer Ustası

Anadolu Hisarı Stropiyer Ustası

Kam Kartonpiyer Ustaları olarak stropiyer hizmeti vermekteyiz.
Stropiyer kartonpiyerin köpükten yapılmış şeklidir.Uygulaması kartonpiyere göre daha pratiktir ve çalışılan ortam daha az kirlenir. Stropiyer yapıştırılmasında isteğe göre saten alçı, silikon veya tutkal kullanılmaktadır.
Stropiyer konusunda en iyi hizmet almak istiyorsanız Kam Kartonpiyer''''e güvenebilirsiniz. Stropiyer Türkiye''''de 5-6 yıldır kullanılmaktadır ve biz bu işin başını çeken seçkin firmalardanız. Kam Kartonpiyer olarak sizlere en iyi en temiz işçiliği ve en kaliteli stropiyer hizmetini vermek için bu sektördeyiz.

http://www.karton-piyer.com/urun-detay/24/stropiyer.html

Kartonpiyer Ustaları

50

Beykoz Stropiyer Ustası

Beykoz Stropiyer Ustası

Kam Kartonpiyer Ustaları olarak stropiyer hizmeti vermekteyiz.
Stropiyer kartonpiyerin köpükten yapılmış şeklidir.Uygulaması kartonpiyere göre daha pratiktir ve çalışılan ortam daha az kirlenir. Stropiyer yapıştırılmasında isteğe göre saten alçı, silikon veya tutkal kullanılmaktadır.
Stropiyer konusunda en iyi hizmet almak istiyorsanız Kam Kartonpiyer''''e güvenebilirsiniz. Stropiyer Türkiye''''de 5-6 yıldır kullanılmaktadır ve biz bu işin başını çeken seçkin firmalardanız. Kam Kartonpiyer olarak sizlere en iyi en temiz işçiliği ve en kaliteli stropiyer hizmetini vermek için bu sektördeyiz.

http://www.karton-piyer.com/urun-detay/24/stropiyer.html

Kartonpiyer Ustaları

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,250 saniye - Şuan Sitede: 267 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.