Hanedan Koltuk Takımı Tekyat Mekanizmalı

İlanları Listeleyin

Hanedan Koltuk Takımı Tekyat Mekanizmalı

BYCADDE®
Telefon: 0216 314 5022
Gsm: 0555 004 5022
Adres: Kartalbaba Sokak No:11, Yukarı Dudullu, Ümraniye/İSTANBUL (Modoko altı)
Şehir: İstanbul
Fiyat: 0 TL
İlan Tarihi: 28.5.2019 00:54:31
Daha Fazla Göster ⇓
Mesaj Gönder

Hanedan Koltuk Takımı Tekyat Mekanizmalı

Hanedan koltuk takımıTakım 2 adet Üçlü ve 2 adet Tekli olarak fiyatlandırılmıştır.Takımı 2 adet üçlü bir adet tekli olarak satın alabilirsiniz.Zengin renk seçenekleri ile istediğiniz renklerde satın alabilirsiniz.Kumaş Seçeneklerinde Nubuk, Keten gibi üst sınıf birinci kalite kumaş seçenekleri bulunmaktadır.

İlana Özel İletişim Bilgileri

Hanedan Koltuk Takımı Tekyat Mekanizmalı

Web Sitesi: Bycadde İç Mimarlık
Kategori: Modern Koltuk Takımları
İçerik Sayfası: Hanedan Koltuk Takımı Tekyat Mekanizmalı
Kodu: 2414
BYCADDE®

Hanedan Koltuk Takımı Tekyat Mekanizmalı modern koltuk takımları, oturma grupları, yataklı koltuk takımları, sandıklı koltuk takımları, özel tasarım koltuk takımları, koltuk takımı modelleri, lüks koltuk takımları,oturma odası tasarımları
modern koltuk takımları, oturma grupları, yataklı koltuk takımları, sandıklı koltuk takımları, özel tasarım koltuk takımları, koltuk takımı modelleri, lüks koltuk takımları,oturma odası tasarımları
modern koltuk takımları, oturma grupları, yataklı koltuk takımları, sandıklı koltuk takımları, özel tasarım koltuk takımları, koltuk takımı modelleri, lüks koltuk takımları,oturma odası tasarımları

Modern Koltuk Takımları

Aşağıda Modern Koltuk Takımları ile ilgili benzer ilanlar listeleniyor. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bu ilanlara da göz atabilirsiniz. Modern Koltuk Takımları ile ilgili kulis sayfasında çok daha değişik içeriklere ulaşabilirsiniz. Kulis sayfasına ulaşmak için Modern Koltuk Takımları bağlantısına gidiniz.

Klasik Modern Hakiki Deri Chester Koltuk Üreticisi

Klasik Modern Hakiki Deri Chester Koltuk Üreticisi

Kral Chester koltuk takımı hakiki deri ile kaplanınca bir başka güzel oldu. Hakiki deri koltuk denildiğinde ilk akla gelen koltuk tasarımı olan chester koltuk modelleri zenginlik ve konforun simgesidir.
Hakiki deri chester koltuk yaptırmak isteyenler için sektörün en iyi ustaları işini en güzel şekilde ve orijinal işçiliğe bağlı kalarak sizin için yapmaktadır.
Kapitoneli ve Chester koltuk modellerinin yer aldığı bu sayfamızda yer alan tüm koltuk modelleri istediğiniz renklerde kumaş deri seçenekleriyle üretilmekte olup tek parçadan istediğiniz adetlere kadar üretilmektedir.İlana Özel İletişim Bilgileri Klasik Modern Hakiki Deri Chester Koltuk ÜreticisiWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Chester Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Kral Hakiki Deri Chester Koltuk TakımıKodu: 4599BYCADDE®

Chester Koltuk Takımları

Süper Modern Lüks Chester Koltuk Tasarımları Üreticisi

Süper Modern Lüks Chester Koltuk Tasarımları Üreticisi

Aslında resimde gördüğünüz tasarımı bir fikir olarak düşünmeniz gerekir. Dekorasyonunu yapmak istediğiniz yer için beğendiğiniz tasarımı hayalinizde yerleştirin.Bu görmüş olduğum modern chester koltuk ne kadar rahat?Güzel bir soru. Biz bu koltukları üretirken en iyi kalitede süngerlerle komple gürgen olan iskelet aksamını iki defa kaplıyoruz. Bu süngerler 3 ve 5 cm kalınlıklarda. Üzerinde gördüğünüz kumaş yüksek gramajlı nubuk kumaştır. Pek çok kumaş seçeneği olsa da resimde ki kumaşın özelliği temas ettiğinizde ipeksi dokunuş hissi verir. Daha sert kumaşlar veya süngerler kullanılarak istediğiniz rahatlıklar ayarlanabilir. Öte yandan hakiki deri seçenekleri de düşünülebilir. Yani bu koltuklar ne kadar rahat sorusunun cevabı sizin nasıl bir rahatlıkta istediğinize bağlıdır.
Gördüklerinizle hayallerinizi sınırlamayın!Resimlere bakarken üçlü modern chester koltuk kanepe ve dört adet tekli koltuk olarak görünen konsepti yaptırmayı düşündüğünüz oda için 2 üçlü 2 tekli ya da üçlü kanepeyi köşe olarak düşünebilirsiniz.
Özel bir dekorasyon için özel tasarımlar arıyorsanız burada ilginizi çekecek özel koltuk tasarımlarını yakından görmek isteyebilirsiniz. Modern lüks chester koltuk tasarımları villanızın en güzel odalarını en mükemmel şekilde dekore etmeniz için iyi bir tercih olabilir.
Kapitoneli ve Chester koltuk modellerinin yer aldığı bu sayfamızda yer alan tüm koltuk modelleri istediğiniz renklerde kumaş deri seçenekleriyle üretilmekte olup tek parçadan istediğiniz adetlere kadar üretilmektedir.İlana Özel İletişim Bilgileri Süper Modern Lüks Chester Koltuk Tasarımları ÜreticisiWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Chester Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Modern Lüks Chester Koltuk Villa Yalı Koltuk DekorasyonuKodu: 4897BYCADDE®

Chester Koltuk Takımları

Modern Soft L Köşe Koltuk Takımı Relax Model

Modern Soft L Köşe Koltuk Takımı Relax Model

Modern, rahat bir köşe takımı arıyorsanız bu takım tam da size göre. İstediğiniz ölçülerde üretiyoruz. Özel ölçülerde fiyat -60 ile +60 cm'e kadar değişmez. Kumaş seçeneklerimiz zengindir. İstediğiniz renklerde binlerce kumaş seçeneğimiz bulunmaktadır. Nubuk, Keten, Taytüyü vs.. Hepsi de silinebilir özellikte ve Modoko markalarıdır, sunduğumuz kumaşlarda kolay kolay sorun yaşamazsınız.İskelet Aksamı zaten kendi üretimimiz olup komple gürgen ağacından olup orta kısımlar çift destekli uzun yıllar sorun çıkarmaz, zaten gürgen ömürlük sağlamlıktatır.Kullandığımız süngerler istediğiniz rahatlığa bağlı olarak 32 DNS kaliteden başlayıp, 35 HR, 36 Hypersoft kalitelerde değişmekte ve 10 sene ve üzeri normal bir kullanımda kolay kolay deforme olmaz.BYCADDE® ile süper kaliteyi üretimden istediğiniz konforda yaptırarak kazançlı çıkın! Hem maliyetten, hem konfordan kazanın. Türkiye'nin her yerine adres teslimi gönderiyoruz.İlana Özel İletişim Bilgileri Modern Soft L Köşe Koltuk Takımı Relax ModelWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Modern Soft L Köşe Koltuk Takımı Relax ModelKodu: 1472BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Oturma Odası L Koltuk Takımı Modern Tasarımlar Özel Ölçü Üretim

Oturma Odası L Koltuk Takımı Modern Tasarımlar Özel Ölçü Üretim

Oturma Odası için L köşe koltuk takımı modelleri sayfamızda modern tarzlarda oturma odası L köşe koltuk takımı tasarımları yer alıyor. Buradaki L koltuk takımı modellerinin her biri oturma odanıza özel ölçü ve renklerde üretilmektedir.
Bycadde Mobilya İç Mimarlık, Modoko Sanayisinde 6 katlı özel üretim merkezinde özel ölçü ve tasarım üretim yapmakta olup tüm modellerde istediğiniz değişiklikler uygulanmaktadır. İlk katımızda bulunan showroomda yer alan tasarımlar üzerinden kaliteyi yakından hissedebilir, kumaş ve rahatlık seçeneklerini dokunarak keşfedebilirsiniz. Burada yer alan L köşe koltuk takımı modelleri dışında pek çok farklı köşe koltuk takımı modelleriniz listeleyip farklı fikirler edinebilirsiniz.
L Koltuk Takımı köşe koltuk takımlarında L şeklinde olan tasarımları ifade eder. Pek çok farklı tarzlarda L koltuk takımı modelleri bulunmaktadır. Burada yer alan L koltuk takımı modelleri modern tarzlarda L köşe koltuk takımı modelleridir.
Özel ölçü ve tasarım köşe koltuk modelleri istediğiniz rahatlıklarda yataklı, sandıklı seçeneklerle üretilmektedir. Köşe takımlarında istediğiniz renklerde silinebilir, nubuk, kadife, kumaş ve deri seçeneklerimizle üretim yapıyoruz.İlana Özel İletişim Bilgileri Oturma Odası L Koltuk Takımı Modern Tasarımlar Özel Ölçü ÜretimWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Oturma Odası L Koltuk Takımı Modern Tasarımlar Özel Ölçü ÜretimKodu: 4569BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Metal Ayaklı L Köşe Koltuk Takımı Berjer Ve Puflu

Metal Ayaklı L Köşe Koltuk Takımı Berjer Ve Puflu

İstenilen renklerde kumaş ve deri seçenekleri, mekana özel ölçülerde üretim,Oturum minderlerinde istenilen konforda seçenekler.Fiyata Tekli Koltuk ve Puf Dahildir, ortama fiyattır. Seçilen kumaşa ve ölçüye göre değişir.İlana Özel İletişim Bilgileri Metal Ayaklı L Köşe Koltuk Takımı Berjer Ve PufluWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Metal Ayaklı L Köşe Koltuk Takımı Berjer Ve PufluKodu: 1502BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Brown U Köşe Koltuk Takımı

Brown U Köşe Koltuk Takımı

Brown köşe koltuk takımını, dolgun pufidik sırt mindere ile koltuk da konfor arayanlara hitap ediyor. Koltuk ile uyum sağlayan ayaklar zemin ile bir bütünlük kazandırıyor. Koltuk üzerinde iki adet şezlong bulunmaktadır.
Koltuk üzerinde dekoratif kırlentler bulunmaktadır. Kırlentleri istediğiniz farklı modelde de üretebiliriz.
Koltuğun modelini beğendiğiniz ancak farklı renkli olmasını mı istiyorsunuz? Showroomumuza gelin dilediğiniz renkte kumaş seçin. Evinizin rengi ile koltuğunuz uyum içerisinde olsun.
Brown u köşe koltuk takımının detayları:

İskelet: İskelet aksamı gürgen ağacından yapılmıştır.
Sünger: 35-36 DNS sünger kullanılmıştır.
Kumaş: koltuk üzerindeki kumaşı kullanabileceğimiz gibi farklı renk ve desende; tay tüyü, kadife, keten, nubuk, suni ve hakiki deri seçeneklerimiz mevcuttur. Tamamen sizin zevkinize göre döşemeyi yaparız.
Ölçüler: Koltuklar kullanılacağı konuma göre özel ölçülerde üretilir.
İmalat: Üretim Bycadde Mobilya fabrikalarında gerçekleşir. Alınan ölçülere göre koltuklar üretilir.

Dekoratif kırlentlerin sayısını isteğinize göre artırıp azaltabiliriz. Dolgun sırt minderi ile beraber, yüksek kollara sahip model arıyorsanız Paolo Beyaz U Köşe Koltuk Takımı modelinden bakabilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Brown U Köşe Koltuk TakımıWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Brown U Köşe Koltuk TakımıKodu: 1289BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Modüler Lüks Koltuk Takımı U Köşe L Köşe Özel Modern Oturma Gurubu

Modüler Lüks Koltuk Takımı U Köşe L Köşe Özel Modern Oturma Gurubu

Olağanüsü modern koltuk takımı tasarımı fonksiyonel kullanım seçeneklerine sahip harika yerleşimi ile hayal ettiğinizin çok daha fazlasını size sunan bu koltuk takımı aynı zaman da harika bir köşe koltuk takımıdır.
İp ucu - İyi fikirlerFantastik koltuk takımı U köşe, L köşe, ters köşe gibi pek çok kullanım seçenekleri sunuyor. 3 adet kanepe ikisi uzanma kanepesi tarzı, biri çift kolçaklı üçlü kanepe ve iki veya üç parçadan oluşan 4 kişilik puf parçalarından oluşur. Resimde gördüğünüz yerleşimi modern bir oturma odası koltuk takımı olarak sergilenmiş durumda. 3 oturumluk pufları iki uzanma kanepesinin arasına alın. Çift kolçaklı üçlü kanepenin oturum yönünü pencereye çevirin ve puflara yaslayın. Fazladan tek oturumluk bir puf kalmışsa pencereye dönen üçlü kanepeyi sağa sola sıfırlayıp yanına koyun veya U köşe içinde orta sehpa olarak konumlandırın. Yaptığımız değişimleri düşünerek canlandırın.

Görmüş olduğunuz koltuk takımını size istenilen ölçü ve renklerde özel üretim seçenekleri sunmuş olsak ta aslında konsepti kullanmaya başladığınızda size pek çok kullanım seçeneklerini de beraberinde sunuyor.
Modern koltuk takımları ve oturma grupları modellerimiz ile modern yaşam odalarınızı istediğiniz güzellikte ortaya çıkarmak bizim işimiz. Hayallerinizi bizimle keşfedin ve gerçeğe dönüştürün.İlana Özel İletişim Bilgileri Modüler Lüks Koltuk Takımı U Köşe L Köşe Özel Modern Oturma GurubuWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Modern Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Fantastik Koltuk Takımı Modern Oturma GurubuKodu: 4631BYCADDE®

Modern Koltuk Takımları

Etekli Pileli Giydirme Klasik Koltuk Takımı

Etekli Pileli Giydirme Klasik Koltuk Takımı

Yazlıklarınız için tasarlanmıştır modern görünüme sahiptir. Pileli, giydirme etekli modeldir. Üzerindeki çiçek motifleri bulunan kumaş silinebilir özelliğe sahiptir. Kumaş kartelamız da farklı renk ve motifte kumaşlarımız vardır hepsi silinebilirdir. Yazlık koltuğun pile ve etekleri her koltuk için özel olarak üretilmektedir. Kullanılacak konuma özel ölçüler de üretim yapıyoruz. Etekli giydirme yazlık koltuğun süngeri 35 DNS yüksek kalite süngerdir. Konfor zevkinize göre farklı sertliklerde sünger ile de üretiyoruz. Kredi kartı ile ödeme kolaylığımız bulunmaktadır. Toplu üretim yapıyoruz, çok adetli özel projelerinizin de üretimini yaparız. Fiyat 3+3+1 takım olarak verilmiştir. Dilerseniz 3+2+1 gibi farklı kombinasyonlar da  ya da sadece berjer ile kanepe ayrı satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Etekli Pileli Giydirme Klasik Koltuk TakımıWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Modern Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Etekli Pileli Giydirme Yazlık KoltukKodu: 1360BYCADDE®

Modern Koltuk Takımları

Klasik Avangart Chester Koltuk Takımı Tasarım Özel Üretim

Klasik Avangart Chester Koltuk Takımı Tasarım Özel Üretim

Chester Koltuk takımları size özel seçeneklerle üretilmekte. Chester Koltuk Takımı oturma odası salon dekorasyonu için güzel bir tercih. İki adet üçlü ve iki adet tekli koltuğu ile chester koltuk takımı zengin kumaş renk seçenekleri ile istediğiniz gibi üretilir.
Kapitoneli ve Chester koltuk modellerinin yer aldığı bu sayfamızda yer alan tüm koltuk modelleri istediğiniz renklerde kumaş deri seçenekleriyle üretilmekte olup tek parçadan istediğiniz adetlere kadar üretilmektedir.İlana Özel İletişim Bilgileri Klasik Avangart Chester Koltuk Takımı Tasarım Özel ÜretimWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Chester Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Chester Koltuk Takımı Geleneksel Tasarım Özel ÜretimKodu: 4541BYCADDE®

Chester Koltuk Takımları

Lüks Lokanta Sandalye Modelleri Toptan Üretim

Lüks Lokanta Sandalye Modelleri Toptan Üretim

Daha lüks lokanta ve restoran sandalye modelleri arayanlar için kapitoneli sandalye modeli kavisli sırtı kapitone düğmeli gösterişli lokanta sandalyesi modelleri toptan üretim ve satış.
İstediğiniz adetlerde üretilir.
İstediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.
İskeletler komple gürgen ağacından üretilir.
Sandalye modellerimizden istediğinizi istediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım sandalyeler yapılır. Mekana özel modelleme ve uygulama yaptırabilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Lüks Lokanta Sandalye Modelleri Toptan ÜretimWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Sandalyelerİçerik Sayfası: Lüks Lokanta Sandalye Modelleri Toptan ÜretimKodu: 4625BYCADDE®

Sandalyeler

İmalattan Lokanta Sandalyeleri Toptan Özel Üretim Düz Modeller

İmalattan Lokanta Sandalyeleri Toptan Özel Üretim Düz Modeller

Lokanta sandalyeleri bakanlar için farklı modellerin yer aldığı bu sayfadaki sandalye modelleri istenilen renklerde kumaş ve deri seçenekleri ile toptan üretilmektedir. Sandalyeler komple gürgen ağacından üretilmektedir.
Sandalye modellerimizden istediğinizi istediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım sandalyeler yapılır. Mekana özel modelleme ve uygulama yaptırabilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri İmalattan Lokanta Sandalyeleri Toptan Özel Üretim Düz ModellerWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Sandalyelerİçerik Sayfası: Lokanta Sandalyeleri Toptan Özel Üretim Düz ModellerKodu: 4624BYCADDE®

Sandalyeler

Yataklı Lüks Koltuk Takımı 3+3+1+1 Toptan Fiyatına En İyi Kalite

Yataklı Lüks Koltuk Takımı 3+3+1+1 Toptan Fiyatına En İyi Kalite

Baklava dilimli, yataklı modern lüks koltuk takımı 2 adet 3'lü yataklı ve 2 adet tekli koltuktan oluşan takım fiyatıdır.
Toptan fiyatına üretimden modern lüks chester tarzı baklava dilimli yataklı koltuk takımı oturma gurubunu bu fiyata istediğiniz renk seçenekleri zengin kumaş çeşitleri.
2 Adet 3'lü
2 Adet Tekli
5500 TL
Modoko Kalitesi,
Komple Gürgen İskelet
En iyi kalite süngerler,
En Kaliteli Kumaşlar zengin renk seçenekleri (Yüksek gramajlı Nubuk vb.kumaşlar)
En popüler koltuk takımları
Diğer Koltuk takımı modellerimiz de toptan fiyatına!
Modern koltuk takımları ve oturma grupları modellerimiz ile modern yaşam odalarınızı istediğiniz güzellikte ortaya çıkarmak bizim işimiz. Hayallerinizi bizimle keşfedin ve gerçeğe dönüştürün.İlana Özel İletişim Bilgileri Yataklı Lüks Koltuk Takımı 3+3+1+1 Toptan Fiyatına En İyi KaliteWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Modern Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Baklava Dilimli Koltuk Takımı Modeli Toptan Fiyatına En İyi KaliteKodu: 4622BYCADDE® Mobilya

Modern Koltuk Takımları

Form Köşe Takımı Modern L Köşe Koltuk

Form Köşe Takımı Modern L Köşe Koltuk

Modern yaşam alanlarınız için L şeklinde köşe takımı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Beğendiğiniz tüm modelleri özel ölçü üretim seçenekleriyle sadece size özel üretilir.İstediğiniz kadar çok kumaş ve deri seçeneklerimiz mevcuttur. İstenbul içi adresten ölçü alınır.Fiyata uzun puf dahildir.İlana Özel İletişim Bilgileri Form Köşe Takımı Modern L Köşe KoltukWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Form Köşe Takımı Modern L Köşe KoltukKodu: 1503BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Modern Oturma Odası Köşe Koltuk Takımı Modern Rahat Tasarımlar

Modern Oturma Odası Köşe Koltuk Takımı Modern Rahat Tasarımlar

Bycadde özel üretim fabrikamız üretimde size sınırsız seçenekler sunuyor.
Köşe Koltuk takımları modelleri ölçülerinden kumaş seçeneklerine, yatak sandık özelliklerinden oturum ve yaslanma rahatlıklarına kadar tamamen size özeldir.
Resimlerdeki Köşe Koltuk ModelleriNot: Her modelin altındaki resim numarası ile arama kutusundan ilgili resme kolayca ulaşabilirsiniz.İskelet aksamı gürgen ağacıdır.Süngerler: İstenilen rahatlığa göre 30-35 DNS sert, soft, super/hyper soft vs.Birinci sınıf Döşemelik malzemeler6 Katlı (Exclusive) özel üretim merkeziMaksimum müşteri memnuniyetiEn iyi kalite Fabrika çıkışı adres teslimi*

Özel ölçü ve tasarım köşe koltuk modelleri istediğiniz rahatlıklarda yataklı, sandıklı seçeneklerle üretilmektedir. Köşe takımlarında istediğiniz renklerde silinebilir, nubuk, kadife, kumaş ve deri seçeneklerimizle üretim yapıyoruz.İlana Özel İletişim Bilgileri Modern Oturma Odası Köşe Koltuk Takımı Modern Rahat TasarımlarWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Oturma Odası Köşe Koltuk Takımı Modern Rahat TasarımlarKodu: 4544BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Büyük Ölçü Salon Köşe Koltuk Tasarımı Ahşap Ayaklı Kadife Şık U Köşe Koltuk Takımı

Büyük Ölçü Salon Köşe Koltuk Tasarımı Ahşap Ayaklı Kadife Şık U Köşe Koltuk Takımı

U köşe koltuk koleksiyonun kadife kumaş ile döşenmiş zarif ürünüdür. Kadifenin verdiği zarafet ile mükemmel bir görünüm kazanmıştır. Sırt minderi doldurma oturum minderleri süngerdir. Uzun süre üzerinde yorulmadan oturabilme özelliğine sahip olmak ile beraber, arkanıza yaslandığınız zaman da dinlenebileceksiniz.
Bycadde Mobilya kalitesinde, kaliteli malzeme ve usta işçilik ile üretilen ahşap ayaklı kadife köşe koltuk takımı, u köşe koltuk takımı koleksiyonun nadide parçalarındandır. Sırt ve oturum minderleri mükemmel bir konfor sağlamış, gürgen iskelet ve kadife kumaş ile yıllara karşı koyan dayanıklılık kazanmıştır.
İpeksi yumuşacık dokunuşa sahip olan kadife u köşe koltuk evinizin dekorasyonu ile de mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Bycadde Mobilya sahip olduğu kumaş seçenekler ile farklı renk ve tonda kumaş da tercih edebilirsiniz, bu tamamen sizin zevkinize bırakılır.
Ahşap ayaklı kadife u köşe koltuk takımının detayları:

İskelet: İskelet aksamı gürgen ağacıdır.
Sünger: 35-36 DNS sünger kullanılır. Bu süngerler konforu ile üzerinde saatlerce oturabilirsiniz. Süngerler uzun ömürlüdür, çökme ve ezilme yapmaz.
Kumaş: Kadife kumaş kullanılmıştır. Zevkinize göre tay tüyü, keten, nubuk, suni ve hakiki deri kumaş kullanılarak üretilir.
Ölçü: Kullanacağınız mekana özel ölçüler de üretim yapılır.
İmalat: İmalat Bycadde Mobilya fabrikaların da Bycadde Mobilya müşterilerine özel olarak üretilir.

U köşe koltuk takımın ile beraber orta sehpa veya yan sehpa almak için ürünlerimizin listelerine bakabilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Büyük Ölçü Salon Köşe Koltuk Tasarımı Ahşap Ayaklı Kadife Şık U Köşe Koltuk TakımıWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Ahşap Ayaklı Kadife Şık U Köşe Koltuk TakımıKodu: 1287BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Yağmur Chester Koltuk Takımı Yüksek Kalite Chester Oturma Gurubu

Yağmur Chester Koltuk Takımı Yüksek Kalite Chester Oturma Gurubu

Yağmur chester koltuk takımı komple gürgen ağacından yapılmış iskeleti ile ömürlük kalitededir.Birinci sınıf döşeme malzemeleri ile 10 yıl ve üzeri sorunsuz kullanılabilir.Kadife, nubuk, keten gibi istediğiniz kumaş veya deri seçenekleri yüzlerce renk ve desen mevcuttur.Bize ulaşın detaylı bilgi alabilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Yağmur Chester Koltuk Takımı Yüksek Kalite Chester Oturma GurubuWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Chester Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Yağmur Chester Koltuk Takımı Yüksek Kalite Uygun FiyatKodu: 1596BYCADDE®

Chester Koltuk Takımları

Oturma Odası Koltuk Takımı İmalattan Modern Koltuk Takımları

Oturma Odası Koltuk Takımı İmalattan Modern Koltuk Takımları

Koltuklar imalattan satış yapıyoruz.İsteğe uygun olarak toplu olarak üretimde yaparız.Süngerler: 35 HR - 36 hyper soft (rahatlığa göre tercih edebilirsiniz, maksimum kalite)İskelesi gürgendir.Kaliteden taviz vermeden hizmet anlayışı ile hizmet edilir.Özel ölçü ile imal ediyoruz. Odanızın ihtiyacına uyacak şekilde bir düzende ve boyutta imal ediyoruz.İsteğe uygun olarak yanında berjer olacak şekilde koltuk imalatı yapıyoruz.İlana Özel İletişim Bilgileri Oturma Odası Koltuk Takımı İmalattan Modern Koltuk TakımlarıWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Modern Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: İmalattan Modern Koltuk TakımlarıKodu: 1220BYCADDE®

Modern Koltuk Takımları

Salon Büyük Ölçü Köşe Koltuk Bahar U Köşe Koltuk Takımı

Salon Büyük Ölçü Köşe Koltuk Bahar U Köşe Koltuk Takımı

Bahar U Köşe Koltuk Takımı, arkanızı yaslanıp dinlenmek isteyenler için, sırt alanı geniş hacimlidir. Konforunuz düşünülerek dolgun minderden üretilmiş, minderi koltuk ile uyumludur.
Üzerinde dekoratif kırlentler bulunmaktadır.Bahar u köşe koltuk takımı evinizin dekorasyonu ile tam bir uyumlu modern köşe koltuktur.
Modelimizi zevkinize uygun olarak tay tüyü, kadife, keten, nubuk, suni veya hakiki deri olmak üzere istediğiniz kumaştan üretiriz. Koltuğun kumaşını dokunarak keşfedebilir, evinizi keyfinize göre dizayn edebilirsiniz.
Bahar u köşe koltuk takımının detayları:

İskelet: Gürgen ağacından üretilmiştir.
Sünger: 35-36 DNS yüksek kalitede sünger kullanılmıştır.
Kumaş: Kumaş seçeneklerimiz oldukça zengindir. Tay tüyü, kadife, nubuk, suni deri, hakiki deri, keten başta olmak istediğiniz renk, desen ve motifte kumaş kullanırız.
Ölçü: Kullanacağınız konuma özel olarak, yerinde ölçüler alarak üretiyoruz.
Kırlent: Kırlentlerin kumaş ve adetini isteğinize göre yaparız. İster fazla adet kırlent isterseniz daha az sayıda alabilirsiniz. Bu tercih tamamen sizlere kalmış.
Kredi karına ödeme kolaylığı.

Orta alana koyabileceğiniz sehpa modellerimiz oldukça geniştir. Son derece kaliteli ve şık orta sehpalar ile evlerinizi daha şık ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Salon Büyük Ölçü Köşe Koltuk Bahar U Köşe Koltuk TakımıWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Bahar U Köşe Koltuk TakımıKodu: 1288BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Lüks Salon Köşe Koltuk Takımı Modern L Köşe Koltuk

Lüks Salon Köşe Koltuk Takımı Modern L Köşe Koltuk

Yüksek ayakları ile modern görünüme sahip, bulunduğu ortama dekoratif görünüm kazandırıyor. Modern L Köşe Koltuğun iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kartelamızdan beğendiğiniz renk ve desende kumaş ile döşemesini yaparız. Koltuğun üretiminde kaliteli malzeme kullanılmıştır. İstediğiniz ölçülerde üretiyoruz. İmalatçı firmayız, fabrikadan müşteriye aracısız bir şekilde alırsınız. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Lüks Salon Köşe Koltuk Takımı Modern L Köşe KoltukWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Modern L Köşe KoltukKodu: 1423BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Modern Köşe Takımı Maria Konfor Köşe Koltuk Takımı

Modern Köşe Takımı Maria Konfor Köşe Koltuk Takımı

Geniş uzanıma sahip köşe koltuk arayışınız mı var? Maria konfor köşe takımı tam sizin arayışınıza göre tasarlandı. Sırt minderleri konforlu, koltuk üzerinde dekoratif kırlent bulunmaktadır.  İskelet aksamı fırınlanmış gürgen ağacından yapıldı. Koltuğu istediğiniz ölçülerde alabilirsiniz. Kullanılacak alana göre ister kendiniz ölçü alır, isterseniz uzman arkadaşlarımız gelerek beraber alırız. Kumaş alternatiflerimiz oldukça zengindir. Maria köşe koltuk takımının üzerinde ki kumaşı kadife, nubuk, keten, tay tüyü, suni ve hakiki deri ile değiştiririz. Üstelik kumaşlarımızın hepsi silinebilirdir. Koltuğun detayları:

Fırınlanmış güren ağacından iskelet,
Hyper soft sünger. Tercihinize göre farklı sertliklerde sünger kullanırız.
Farklı renk ve desende kumaş ile de değiştirebiliriz. Kumaşlarımız silinebilirdir.
İstediğiniz ölçülerde üretim.

Kredi kartı ile ödeme kolaylığımız vardır. Koltuk üzerine istediğiniz farklı değişikliler varsa uygularız. Özel projelerinizi sıfırdan imal deriz. Daha fazla merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçiniz.İlana Özel İletişim Bilgileri Modern Köşe Takımı Maria Konfor Köşe Koltuk TakımıWeb Sitesi: Bycadde İç MimarlıkKategori: Köşe Koltuk Takımlarıİçerik Sayfası: Maria Konfor Köşe Koltuk TakımıKodu: 1428BYCADDE®

Köşe Koltuk Takımları

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,109 saniye - Şuan Sitede: 665 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2020 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.