Ahşap Tezgah Mutfak

Üye Girişi
Şifremi Unuttum Ücretsiz Kaydol

Üye Girişi

E-Posta:

Şifreniz:

Beni Hatırla

Bu pano için hiç bir firma iletişim kaydı bulunamadı.

Ahşap Tezgah Mutfak  Takip Et  

Hazır Ahşap panellerle yapıla mutfaklar daha sağlı... genişlet

Ahşap - Masif Tezgah Panelleri

Ahşap Masif Tezgah İle ilgili bilgi paylaşımı
Usante Ahşap Masif Tezgah
Sadece birkaç basit kuralın ardından masif ahşap tezgahınızdan en iyi sonucu almanıza yardımcı olan önerilerimiz şöyledir:

Dökülen yabancı sıvılar
Herhangi bir dökülmeyi derhal temiz ve kuru bir bezle silmeye dikkat ediniz. Sıvıların yüzeyde birikmemesine ve belirli bir süre beklememesine özen gösterilmelidir.

Direkt tezgah yüzeyinde kesimler
Herhangi bir malzemeyi Direkt olarak tezgah üzerinde kesmeyiniz. Bu amaç için lütfen doğrama tahtası gibi ürünler kullanınız.

Ahşap tezgahın tavalar tencereler vs ile etklişemi
Masif tezgahınız üzerine sıcak ıslak veya kirli tencere tava vs koymayınız. Tezgah bu tür maddelere karşı ekstra korumaya ihtiyaç duyar; örneğin nihale gibi. Aslında metal kapların çoğu (kalay / alüminyum kutular demir bakır veya çelik kaplar gibi) ahşabı lekeleyebilir ve bu ikisi arasındaki temastan kaçınılmalıdır.

Temizlik
Tezgahları düzenli olarak nemli (ıslak değil) tiftiksiz bir bez ılık su ve az miktarda sabun ile silin. Tezgahlara zarar verebileceğinden kimyasal maddeler içeren çok amaçlı temizlik ürünlerini kullanmanızı önermiyoruz. Lütfen ovma pedlerinden kaçının. Bir ovma pedini kullanırsanız tezgahın daha sonra tekrar yağlanması gerekebilir.

Yağlama
Masif ahşap tezgahınızın sağlamlık ve kalite düzeyini korumak için düzenli olarak yağlamaya dikkat edin. Ahşap doğal bir malzemedir. Ahşap tezgahınızı düzenli olarak yağlamak onun sorunsuz ve uzun bir yaşam sürmesi açısından önemlidir.

Kullanımın ilk birkaç haftasında yeterli miktarda (seferde) yağ koruması yapılmayan tezgahlarda yüzeyin su ile temasından kaçınılmalıdır.

Yüzey parlaksa ve üzerine su döküldüğünde 'boncuklar' veya damlalar oluşturuyorsa tezgahın iyi durumda olduğunu söyleyebilirsiniz. Yüzey renkleri donuk olduğunda ve su döküldüğünde damlacıklar oluşmazsa tezgahı yeniden yağlayın. İdeal olarak yüzeyi tamamen o aşamaya gelmeden önce yeniden yağlamanız gereklidir.

Yeni ahşap tezgahların korunmalarını sağlamak için sık sık yağlanmaları gereklidir. Bununla birlikte tezgahınız üzerinde koruyucu bir tabaka oluşacaktır. Koruyucu tabaka oluştuktan sonra tezgahınız daha az sıklıkla yağlanmaya ihtiyaç duyar. Uygulama ortamı yüzeyin aşınma ve yıpranma miktarı bir tezgahın yağlanma sıklığına etki eder. Bununla birlikte en az üç ayda bir tekrar yağlamayı düzenli olarak yapmamızı öneririz.

0 beğeni, 0 defa paylaşıldı.

Masif Usante Tezgah

Masif Usante Tezgah

0 beğeni, 0 defa paylaşıldı.

Masif Tezgah

Masif Tezgah

0 beğeni, 0 defa paylaşıldı.

Ahşap Ve Masif Mutfak Tezgah Paneli,usante Tezgah

Ahşap Ve Masif Mutfak Tezgah Paneli,usante Tezgah

0 beğeni, 0 defa paylaşıldı.

Benzer Panolar

Ahşap Tezgah Mutfak

Ahşap Tezgah Mutfak

Ahşap Tezgah MutfakAhşap Tezgah Mutfak

Hazır Ahşap panellerle yapıla mutfaklar ...

0 beğeni, 0 takipçi, 3 resim, 1 içerik Takip Et

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,012 saniye - Şuan Sitede: 542 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.


Hayatımızın vaz geçilmezi evimiz, evimizin en önemli eşyalarının başında köşe koltuk gelir. Temizlik hayatımızın vazgeçilmezidir, Profesyonel temizlik şirketi Yıldırım Temizlik İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyor. Yeniz bir site daha açtım. Bu site de sizlere kombi servisi olarak hizmet vermektedir.