Ekin Endüstriyel Isıtma Soğutma

Üye Girişi
Şifremi Unuttum Ücretsiz Kaydol

Üye Girişi

E-Posta:

Şifreniz:

Beni Hatırla

Bu pano için hiç bir firma iletişim kaydı bulunamadı.

Ekin Endüstriyel Isıtma Soğutma  Takip Et  

Ekin Endüstriyel 2005 'de sektöre girmiş Türkeyini... genişlet

Ekin Endüstriyel Isıtma Soğutma

Ekin Endüstriyel 2005 yılında Gıda ve içeçek enerji ilaç sanayi ve proses hvac endüstri denizcilik ve jeotermal sektörlerine uzun soluklu mühendislik hizmetleri sunmak için plakalı lehimli ve borulu eşanjör gibi ısı transfer ürünleri boyler paslanmaz tanklar akümülasyon tankları genleşme tankları denge kapları hava ayırıcılar ve tortu tutucular gibi basınçlı kaplar daire giriş istasyonları ısı istasyonları pastörizatörler gibi paket sistemler ve pompa çeşitlerinin üretim ve satışını yaparak hayallerinin peşinden gitmeye devam etti kuruluşundan kısa bir süre sonra yeni yerli ve uzun soluklu çözümler üretmek adına tamamen Türk Mühendisleri tarafından Türkiye'de üretilen M.I.T (Made in Turkey) marka plakalı ısı eşanjörü ile Türkiye'de ısıtma soğutma adına bir ilk gerçekleştirerek mühendislik çözümleri üretmeye başladı

MIT marka eşanjörlerin ; Ekonomik ve sağlam olması geniş servis ve bayilik ağına sahip olması kolay temizlenebilmesi uluslararası standartlara uygun olması çok yüksek verimlilikle ısı transferi yapması ve en önemlisi Türk mühendisler tarafından bütün ayrıntılarıyla Türkiye'de üretilmesi gibi önemli özelliklerinden dolayı Ekin Endüstriyel tarafından üretilen Made in Turkey yani MIT plakalı ısı eşanjörü kısa sürede Isıtma soğutma alanında öne çıkarak akla gelen ilk isim olmayı başardı.

0 beğeni, 0 defa paylaşıldı.

Benzer Panolar

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,016 saniye - Şuan Sitede: 568 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2018 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.


Hayatımızın vaz geçilmezi evimiz, evimizin en önemli eşyalarının başında köşe koltuk gelir. Temizlik hayatımızın vazgeçilmezidir, Profesyonel temizlik şirketi Yıldırım Temizlik İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyor. Yeniz bir site daha açtım. Bu site de sizlere kombi servisi olarak hizmet vermektedir.