Özel Yazılımlar

Özel Yazılımlar

Bu sayfada Özel Yazılımlar ile ilgili ilanlar yer almaktadır. Sizde buraya bedava ilan vermek için istiyorsanız Oturum açıp burada göreceğiniz ilan formu bağlantısına gidin ve İlan formunu doldurup gönderin.

İlanları Listeleyin

1

Küpsis Kütüphane Otomasyon Sistemi

Küpsis Kütüphane Otomasyon Sistemi

Küpsis ile barkodlu barkodsuz kitap takibi yapabilirsiniz.İstenen kod sistemiyle çalışır,DEWEY kod sistemi girilmiş olarak gelmektedir,sonradan istediğiniz sisteme geçebilirsiniz.Barkod yazıcıya gerek kalmadan sadece lazer yazıcı ile barkod çıktısı alabilme,sizi 1500 tl lik barkod yazıcı masrafından kurtarır.Yedekleme ve Geri Yükleme modülleri ile rahat ve sorunsuz veri güvenliği,şifreleme algoritmaları ile kullanıcı parolalarının şifrelenmesi vb.daha fazlası için www.akaresoft.com GSM:05334374194

Özel Yazılımlar

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,047 saniye - Şuan Sitede: 163 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.