İstanbul Mantolama Ustaları

İstanbul Mantolama Ustaları

Bu sayfada İstanbul Mantolama Ustaları ile ilgili ilanlar yer almaktadır. Sizde buraya bedava ilan vermek için istiyorsanız Oturum açıp burada göreceğiniz ilan formu bağlantısına gidin ve İlan formunu doldurup gönderin.

İlanları Listeleyin

1

Puf Sehpalı Nubuk L Köşe Koltuk Takımı Modern Lüks

Puf Sehpalı Nubuk L Köşe Koltuk Takımı Modern Lüks

köşe takımları, köşe koltuk modelleri, lüks köşe takımları, l köşe takımları, nubuk köşe koltuk, modoko köşe takımları, puflu köşe takımları, istanbul köşe koltuk modelleri
Köşe Koltuk takımlarından tüm modeller istenilen ölçülerde üretilmektedir. Zengin renk seçenekleri, yataklı ve sandıklı özelliklerde köşe takımları yapılır.İlana Özel İletişim BilgileriPuf Sehpalı Nubuk L Köşe Koltuk Takımı Modern Lüks başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Köşe Koltuk Takımları kategorisinde Puf Sehpalı Nubul L Köşe Koltuk Takımı Modern Lüks Tasarım başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2403 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

2

P Kol Berjer Koltuk Etekli Şık Tasarım Berjer Koltuk

P Kol Berjer Koltuk Etekli Şık Tasarım Berjer Koltuk

P Kol iki adet berjer koltuk.
Etekli, şık bir model.
Müşterilerimize özel üretim koltuklar, köşe takımları yapıldıkça burada sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yüksek kalite birinci sınıf modoko üretimi koltukları zevkinize göre yaptırmak istiyorsanız modelleri beğenin ve bize ulaşın.İlana Özel İletişim BilgileriP Kol Berjer Koltuk Etekli Şık Tasarım Berjer Koltuk başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Müşterilerimize Yaptığımız İşler kategorisinde Müşterimize Özel P Kol Berjer Koltuk Etekli Şık Tasarım başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2607 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Müşterilerimize Yaptığımız İşler

3

Modern Köşe Koltuk Takımı Köşe Takımları Köşe Koltuk Modelleri Lüks Köşe Takımları

Modern Köşe Koltuk Takımı Köşe Takımları Köşe Koltuk Modelleri Lüks Köşe Takımları

köşe takımları, köşe koltuk modelleri, lüks köşe takımları, l köşe takımları, modoko köşe takımları, istanbul koltuk takımları
Köşe Koltuk takımlarından tüm modeller istenilen ölçülerde üretilmektedir. Zengin renk seçenekleri, yataklı ve sandıklı özelliklerde köşe takımları yapılır.İlana Özel İletişim BilgileriModern Köşe Koltuk Takımı Köşe Takımları Köşe Koltuk Modelleri Lüks Köşe Takımları başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Köşe Koltuk Takımları kategorisinde Kapitoneli Düzkol Modern Koltuk Takımı başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2444 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

4

İstanbul Alçı Kemer Ustası Boyacı Veysel Usta

İstanbul Alçı Kemer Ustası Boyacı Veysel Usta

Alçı işlerinizde Veysel Usta her türlü alçı uygulamalarınız için hizmet vermektedir. Tadilat ve dekorasyon işlerinizde Alçı Kemer Ustası Veysel usta ile iletişime geçin gelelim, işinizi görelim fiyat verelim. 1984'ten bu yana İstanbul'da Alçı Kemer Ustası tüm işlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Alçı ustasıAlçı sıva ustasıKartonpiyer ustasıStropiyer ustasıBölme duvar ustasıAsma tavan ustasıAlçı tadilat ustasıAlçı boya ustasıTadilat İşlerinizDekorasyon İşlerinizAlçı Kemer UstasıAlçı işlerinizle ilgili her türlü işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Alçı Kemer Ustasıİlana Özel İletişim Bilgileriİstanbul Alçı Kemer Ustası Boyacı Veysel Usta başlıklı bu ilan Boyacı Veysel Usta web sitesinden yollanmıştır.Alçı Kartonpiyer Ustası kategorisinde İstanbul Alçı Kemer Ustası Boyacı Veysel Usta başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2599 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Alçı Kartonpiyer Ustası

5

İstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta

İstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta

Alçı işlerinizde Veysel Usta her türlü alçı uygulamalarınız için hizmet vermektedir. Tadilat ve dekorasyon işlerinizde Alçıpan Bölme Duvar Ustası Veysel usta ile iletişime geçin gelelim, işinizi görelim fiyat verelim. 1984'ten bu yana İstanbul'da Alçıpan Bölme Duvar Ustası tüm işlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Alçı ustasıAlçı sıva ustasıKartonpiyer ustasıStropiyer ustasıBölme duvar ustasıAsma tavan ustasıAlçı tadilat ustasıAlçı boya ustasıTadilat İşlerinizDekorasyon İşlerinizAlçıpan Bölme Duvar UstasıAlçı işlerinizle ilgili her türlü işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Alçıpan Bölme Duvar Ustasıİlana Özel İletişim Bilgileriİstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta başlıklı bu ilan Boyacı Veysel Usta web sitesinden yollanmıştır.Alçı Kartonpiyer Ustası kategorisinde İstanbul Alçıpan Bölme Duvar Ustası Boyacı Veysel Usta başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2595 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Alçı Kartonpiyer Ustası

6

İstanbul Alçı Sıva Ustası Boyacı Veysel Usta

İstanbul Alçı Sıva Ustası Boyacı Veysel Usta

Alçı işlerinizde Veysel Usta her türlü alçı uygulamalarınız için hizmet vermektedir. Tadilat ve dekorasyon işlerinizde Alçı Sıva Ustası Veysel usta ile iletişime geçin gelelim, işinizi görelim fiyat verelim. 1984'ten bu yana İstanbul'da Alçı Sıva Ustası tüm işlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Alçı ustasıAlçı sıva ustasıKartonpiyer ustasıStropiyer ustasıBölme duvar ustasıAsma tavan ustasıAlçı tadilat ustasıAlçı boya ustasıTadilat İşlerinizDekorasyon İşlerinizAlçı Sıva UstasıAlçı işlerinizle ilgili her türlü işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Alçı Sıva Ustasıİlana Özel İletişim Bilgileriİstanbul Alçı Sıva Ustası Boyacı Veysel Usta başlıklı bu ilan Boyacı Veysel Usta web sitesinden yollanmıştır.Alçı Kartonpiyer Ustası kategorisinde İstanbul Alçı Sıva Ustası Boyacı Veysel Usta başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2600 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Alçı Kartonpiyer Ustası

7

Chester Köşe Koltuk Takımı İmalattan Modoko Kalitesi Uygun Fiyatlar

Chester Köşe Koltuk Takımı İmalattan Modoko Kalitesi Uygun Fiyatlar

Chester Köşe takımı yaptırmak isterseniz birbirinden farklı tasarımları size özel yapıyoruz.
Köşe Koltuk takımlarından tüm modeller istenilen ölçülerde üretilmektedir. Zengin renk seçenekleri, yataklı ve sandıklı özelliklerde köşe takımları yapılır.İlana Özel İletişim BilgileriChester Köşe Koltuk Takımı İmalattan Modoko Kalitesi Uygun Fiyatlar başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Köşe Koltuk Takımları kategorisinde Chester Köşe Koltuk Takımı Lüks Modern Tasarım başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2321 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

8

L Köşe Takımı Puflu Yuvarlak Tekli Modern Özel Tasarım

L Köşe Takımı Puflu Yuvarlak Tekli Modern Özel Tasarım

Köşe Koltuk takımlarından tüm modeller istenilen ölçülerde üretilmektedir. Zengin renk seçenekleri, yataklı ve sandıklı özelliklerde köşe takımları yapılır.İlana Özel İletişim BilgileriL Köşe Takımı Puflu Yuvarlak Tekli Modern Özel Tasarım başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Köşe Koltuk Takımları kategorisinde L Köşe Takımı 2 Adet Puflu Ve Bir Adet Yuvarlak Tekli Koltuk başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2312 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

9

Köşe Koltuk Takımı L Şeklinde Modern Özel Ölçü İstediğiniz Gibi Yaptırın

Köşe Koltuk Takımı L Şeklinde Modern Özel Ölçü İstediğiniz Gibi Yaptırın

İmalatçı firmayız, beğendiğiniz tüm modeller size özel üretim seçenekleriyle üretilmektedir. Bizimle iletişime geçip arzu ettiğiniz koltukları yaptırabilirsiniz.
Köşe Koltuk takımlarından tüm modeller istenilen ölçülerde üretilmektedir. Zengin renk seçenekleri, yataklı ve sandıklı özelliklerde köşe takımları yapılır.İlana Özel İletişim BilgileriKöşe Koltuk Takımı L Şeklinde Modern Özel Ölçü İstediğiniz Gibi Yaptırın başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Köşe Koltuk Takımları kategorisinde Çift Font Köşe Koltuk Takımı L Şeklinde Düz Hatlı Modern başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2301 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

10

Deri Koltuk Boyama Bakım Tamir Döşeme İşleri Modoko İstanbul

Deri Koltuk Boyama Bakım Tamir Döşeme İşleri Modoko İstanbul

Hakiki deri boyama Cilalama, deri koltuk bakımı Boyama işlerinizde Tuncer Koltuk Atölyesi değerli hakiki deri koltuk boyama işlerinde ilk günkü gibi bir işçilik sunmaktadır. Tuncer koltuk deri koltuk döşeme, ve boyama, bakım Cilacısı arayanlar bizimle irtibata geçebilir.
Deri koltuk döşemeci olarak faaliyet göstermekte olan koltuk atölyesi, deri koltuk boyama, bakım Cila Atölyesi, her türlü deri koltuklarınızı boyama işlemini gerçekleştirmektedir. İstanbul'un her yerine hizmet sunmaktayız. Ancak boyatmak, cilalarını yeniletmek rengini değiştirmek istediğiniz deri koltuklarınızın yırtılma ve aşırı deforme deri olmuş deri koltuklarınız boyama ve cila işlemi uygulanmaz.DERİ KOLTUK DÖŞEME işlevine deri değişim atölye ortamında kaplamaya girmektedir. Gerek evinizde, gerek iş yerlerinizde ve gerekse dış mekanlarda kullanmakta olduğunuz her türlü deri koltuk boyama, deri koltuk bakımı, cila, ve boyama, işleri için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca Tuncer koltuk atölyesi her nevi koltuk döşeme, koltuk kaplama, koltuk yüz değişimi, koltuk renk değişimi, tekli koltuk kaplama, berjer koltuk kaplatma, kanepe renk değişimi, koltuk değişim, koltuk döşemecisi, ölçülü kanepe, köşe koltuk kaplama, yeni koltuk kaplama, model çalışması bulunmaktadır.Profesyonel ekibimiz işinize göre gerektiğinde adresinizde teslim alarak atölyemizde koltuklarınızı, boya, bakım, cila, işini yapar, minimum bir hafta veya 15 gün içerisinde teslim edilmektedir
İlana Özel İletişim BilgileriDeri Koltuk Boyama Bakım Tamir Döşeme İşleri Modoko İstanbul başlıklı bu ilan Tuncer Koltuk - Koltuk Tamiri İstanbul web sitesinden yollanmıştır.Deri Koltuk Boyama Tamir Ve Döşeme kategorisinde Deri Koltuk Boyama, Deri Koltuk, Boya, Bakımı, Deri Koltuk Döşeme başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1673 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Deri Koltuk Boyama Tamir Ve Döşeme

11

İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetleri

 İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetleri

İstanbul Koltuk Yıkama
İstanbulda koltuk yıkama çekyat yatak sandalye temizleme hizmetleri sunmaktayız. Siz ve aileniz için koltuk takımlarının temiz olması kesinlikle çok önemlidir. Koltuk takımları yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteriyi barındıracak bir sistemdir.

Sizler ve çocuklarınız devamlı olarak koltuk üzerinde yatmakta ve uyumaktadır. Uyurken kesinlikle ağzınızyüzünüzve elleriniz koltukların üzerinde gezmektedir.İstanbul koltuk yıkamaKoltuklarınız bakteriler içerdiğinden ötürü insanın sağlını bozan en büyük etmenlerden birisidir kesinlikle. Bir evde ne yapılırsa yapılsın koltukları bakterilerden arındırmak mümkün değildir. Bundan ötürü koltuk yıkama sistemi gerçek anlamda çok önemlidir.

Koltuk temizleme sisteminde kesinlikle koltuğun yapısı ve temizlerken kullanacağınız ürün çok önemlidir. Bunları göz önünde bulundurmalı ve neler yapacağınızı bilmeniz çok önemlidir. Bir çok bayan koltukların kumaşını göz önünde bulundurmadan ellerinde bulunan ürünlerle koltuklarını temizlemektedir.Bu temizlik kesinlikle hijyenik ve sağlık bir temizleme değildir.

İstanbul Koltuk Yıkama
Bu soruyu bir çok bayan tarafından duymaktayız. Koltuk yıkama sistemi çok önemli ve ciddi bir sorundur. Unutmayınız ki koltuklar üzerinde bir çok bakteri ve toz bulunmaktadır. Çocuklarınız ve kendinizin sağlığını düşünüyorsanız kesinlikle bir koltuk yıkama firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Bizler sizlere bu konuda yardımcı olmak için buradayız.

Aynı zamanda evde koltuk yıkama sistemleri hakkında sizlere biraz daha bilgi vermemizin iyi olacağını sanıyorum. Yerinde koltuk yıkama sistemlerinin kötü olan noktalarından biriside koltuklarınızın çok geç kurumasıdır. Evde yıkanan koltuklar bir makine aracılığı ile kurutulmadığından ötürü en az 2-3 gün boyunca kuruması gibi bir olasılığı yoktur. Aynı zamanda ıslak koltuklar çok daha fazla bakteri ve toz toplamaktadır. Kısacası evde koltuk yıkama kesinlikle çok sağlıksız bir durumdur.

İlan Vermek İstiyorum

12

Özel İstanbul Cenaze Nakil Hizmetleri

 Özel İstanbul Cenaze Nakil Hizmetleri

Cenaze Hizmetleri
Cenazenin evinden, hastaneden ya da bulunduğu yerden alınarak gerekli tüm işlemlerinin tamamı yapılarak (ölüm raporu, yıkama, kefenleme, tabutlama, nakil belgesi) nakli ve defin hizmetleri gerçekleştirilir.
Yurt İçi Cenaze Hazırlama;
Cenaze evde ise doktoru eve götürme ve ölüm raporunun düzenlenmesi,
Evden morga nakli,
Belediye işlemlerinin yapılması,
Nakil belgesinin alınması,
Yıkama
Kefenleme
Tabutlama
Yeşil örtünün örtülmesi
Camiye nakli
Mezarlığa nakli ve defni

Firmamız uzman personeli ile 7/24 Şehiriçi Cenaze Hizmeti vermektedir. Detaylar için müşteri temsilcimizi arayınız.
Firmamızda şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası cenaze hizmetlerinin nakli ve organizasyonu Mercedes marka soğutuculu aynı anda iki tabut + bir yedek kapasiteli cenaze aracımız ile eksiksiz yapılmaktadı

Özel İstanbul Cenaze Nakil Hizmetleri

13

Özel İstanbul Ambulans Ve Cenaze Nakil Hızmetleri

 Özel İstanbul Ambulans Ve Cenaze Nakil Hızmetleri

Cenaze Hizmetleri
Cenazenin evinden, hastaneden ya da bulunduğu yerden alınarak gerekli tüm işlemlerinin tamamı yapılarak (ölüm raporu, yıkama, kefenleme, tabutlama, nakil belgesi) nakli ve defin hizmetleri gerçekleştirilir.
Yurt İçi Cenaze Hazırlama;
Cenaze evde ise doktoru eve götürme ve ölüm raporunun düzenlenmesi,
Evden morga nakli,
Belediye işlemlerinin yapılması,
Nakil belgesinin alınması,
Yıkama
Kefenleme
Tabutlama
Yeşil örtünün örtülmesi
Camiye nakli
Mezarlığa nakli ve defni

Firmamız uzman personeli ile 7/24 Şehiriçi Cenaze Hizmeti vermektedir. Detaylar için müşteri temsilcimizi arayınız.
Firmamızda şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası cenaze hizmetlerinin nakli ve organizasyonu Mercedes marka soğutuculu aynı anda iki tabut + bir yedek kapasiteli cenaze aracımız ile eksiksiz yapılmaktadıp

Ambulans Ve Cenaze Nakil Hizmeti

14

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Antalya Nakliyat hizmetleri için haftalık sevkıyat yapan firmamız İstanbul Antalya arası nakliyat hizmetleri vermektedir. Antalya evden eve nakliyat, Antalya ofis taşıma, Antalya parça eşya taşıma, Antalya İstanbul arası eşya depolama, Antalya depolama ve Antalya tek parça eşya taşıma, Antalya İstanbul evden eve nakliyat ve Antalya şehirlerarası nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Detaylı tüm bilgiler İnternet sitemizde mevcuttur. Sitemizi inceleyip detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

15

Minderci Minderci Ustası Minder İmalatçıları Minder Kılıfı

 Minderci Minderci Ustası Minder İmalatçıları Minder Kılıfı

minderci,minderci ustası,minder imalatçıları,minder kılıfı imalatçısı,minder satıcıları,usta minderci,minderci göztepe,minderci beylikdüzü,minderci ataşehir,istanbulda minderci,minderci istanbul,minder,ucuz sandalye minderi,ucuz şezlong minderi,ucuz salıncak minderi,ucuz kırlent,ucuz yer minderi,şark köşesi minder imalatçısı,koçtaş,ikea,tekzen,bauhaus,mudo,PUF MİNDER İMALATI,YASTIK İMALATI,perde kimi,masaörtüsü imalatı,silindir minder,süs minder imalatı,dekoratif minder imalatı,minder model,usta minderci,minder ustası,ucuz minder,

MİNDERCİ firmamız istenilen ölçü, ebat ve rahatlıklarda hayallerinizi ustalık ve sanatla birleştirmek için kurulan minder imalatı ve perakende firmamız 2001 yılından beri sizlere gururla hizmet vermektedir.Minderci ustalarımız sipariş aşamasından üretime ve sonrasında teslim etme aşamasına kadar yılların birikiminin verdiği sorumluluğun bilincindedir.Minderci imalatı firması portföyümüzde yüzlerce model ve sınırsız tasarım konseptine sahip ilk ve tek firmayız.Amacımız evinize, bahçenize, otelinize, turistik tesisinize, restaurantınıza, cafenize, çaybahçenize, ofisinize, pansiyonunuza, yazlığınıza,beğenerek ve hiçbir masraftan kaçınmayarak almış olduğunuz aliminyum, teak, rattan, plastik örgü, bambu türünden tüm sandalye, şezlong, salıncak, koltuk takımlarınızı ve ayrıca doğal ortamlarınıza rengarenk, kıpır kıpır yer minderleriyle rahatlık konfor ve estetik kazandırarak sizlere yakışır keyif alanları oluşturmaktır.

Sandalye Giydirme

16

Ev Temizlik Şirketleri Avrupa Yakası

 Ev Temizlik Şirketleri Avrupa Yakası

Genel temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, yazlık temizliği, apartman temizliği, dış cephe cam temizliği, koltuk yıkama, ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.
Akel Temizlik Şirketi

İstanbul Ev Temizliği

17

Unkapanı Sanat Keman Kursu Aylık 220 Tl

 Unkapanı Sanat Keman Kursu Aylık 220 Tl

Keman Dersi
Keman Dersleri Kemanı ustasından öğrenin. Ogün KOÇ eşliğinde profesyonel keman dersleri.
200 TL / Aylık
İletişim Bilgileri

Ünlü İş Merkezi. A Blok. No:24
Unkapanı - İstanbul (ZeyrekCafe Yanı)
Telefon: 0 (212) 621 64 95
Telefon: 0 (532) 585 46 77

Müzik Kursu

18

Onr Araç Kiralama Oto Kiralama Rent A Car

 Onr Araç Kiralama Oto Kiralama Rent A Car

İÇERENKÖY, KÜÇÜKBAKKALKÖY,BOSTANCI ÇEVRESİNDE HİZMETİNİZDEYİZ.
istanbul araç kiralama, içerenköy araç kiralama, içerenköy oto kiralama, bostancı araç kiralama, bostancı oto kiralama, ataşehir oto kiralama, ataşehir araç kiralama
onrotokiralama.net

İstanbul Araç Kiralama

19

İstanbul İçi Ve Çevre İllere Ucuz Nakliye Yük Eşya Taşıma

 İstanbul İçi Ve Çevre İllere Ucuz Nakliye Yük Eşya Taşıma

"MERABA ÖĞRENCİYE, BEKARA, YENİ EVLİLERE, ORGANİZASYON İŞİ YAPANLARA, ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN HER KESİMDEN KİŞİLER YÜK VE EŞYANIZI BIRAKIN BİZ TAŞIYALIM İSTANBUL İÇİ VE ÇEVRE İLLERE UYGUN FİYATA NAKLİYAT YÜK VE EŞYA TAŞIMA
(h100,kia bongo,ford transit,50 NC, mitsubishi KAMYONET - KAMYON , İSUZU KAMYONET - KAMYON, isteğe göre 3,5 mt, 5 mt, 7 mt, on teker araçlarımız bulunmaktadır)
YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR BİZİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...
GSM:0(542) 821 48 77
E-MAİL: okitayyellice@hotmail.com
Www.oktaynakliyat.com"

Evden Eve Nakliyat

20

Ümraniye Motorlu Kurye Hizmetleri

 Ümraniye Motorlu Kurye Hizmetleri

Ümraniye Kurye İstanbul içinde Ümraniye Kurye İle gitmesi gereken gönderilerinizi, sizin yerinize istediğiniz kişi yada kuruma, istediğiniz sürelerde teslim etmekteyiz.Ümraniye kurye hizmetimizin teslimat süresini, müşterilerimizin gönderilerinin Aciliyet durumuna göre belirlemekteyiz.Ümraniye moto kurye ihtiyacınızda, gönderinizin en geç ne zaman teslim edilebileceğini bize bildirmeniz durumunda, kesinlikle bize verebileceğiniz süreyi aşmamaktayız.Ümraniye Motorlu kurye gönderiminizin sonunda, kime teslim edildiğine dair bilgiyi, bize vereceğiniz mail adresine veya cep telefonunuza kısa bir bilgi şeklinde sunmaktayız.24 saat Ümraniye moto kurye ihtiyacınızda 0216 429 3954 numaralı telefonumuz arayıp, bizden moto kurye isteyebilirsiniz.
http://www.acilumraniyekurye.com/

Kurye Firmaları

21

Özel İstanbul Cenaze Hizmetleri Yurt İçi Yurt Dışı Cenaze

 Özel İstanbul Cenaze Hizmetleri Yurt İçi Yurt Dışı Cenaze

ÖZEL İSTANBUL CENAZE NAKİL HİZMETLERİ
Cenaze Hizmetleri profesyonel ekibi ve tam donanımlı cenaze arabaları ile yerli ve yabancı cenaze nakil ve defni konularında size 24 saat hizmet vermektedir.

2010 yılından beri profesyonel olarak şehir içi ve şehirlerarası cenaze defini ve cenaze nakli yapmaktayız.

Tam donanımlı ve klimalı cenaze araclarımız ve deneyimli personelimizle dünya standartları ve dini kurallara uygun yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli yapmaktayız. Tabutlarımız Dünya Sağlık Örgütü ve I.A.T.A. kurallarına uygun olup Evraklar gümrük Kurallarına göre hazırlanmaktadır.

Özel İstanbul Cenaze Nakil İşleri

22

Özel İstanbul Cenaze İşleri Hava Yolu Kara Yolu Cenaze

 Özel İstanbul Cenaze İşleri Hava Yolu Kara Yolu Cenaze

Cenaze Hizmetleri profesyonel ekibi ve tam donanımlı cenaze arabaları ile yerli ve yabancı cenaze nakil ve defni konularında size 24 saat hizmet vermektedir.

.... yılından beri profesyonel olarak şehir içi ve şehirlerarası cenaze defini ve cenaze nakli yapmaktayız.

Tam donanımlı ve klimalı cenaze araclarımız ve deneyimli personelimizle dünya standartları ve dini kurallara uygun yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli yapmaktayız. Tabutlarımız Dünya Sağlık Örgütü ve I.A.T.A. kurallarına uygun olup Evraklar gümrük Kurallarına göre hazırlanmaktadır.

Ambulans Ve Cenaze Nakil İşleri

23

Bulutcar Araç Kiralama İstanbul Anadolu Yakası Şerifali

 Bulutcar Araç Kiralama İstanbul Anadolu Yakası Şerifali

BULUTCAR ARAÇ KİRALAMA
İstanbul Anadolu yakası Şerifali ATAŞEHİR bölgesinde bulunmaktadır. Filosunda ekonomik, orta ve lüks segment araçları bulunduran BULUTCAR’dan bireysel kiralamanın yanısıra operasyonel ve uzun dönem araç kiralama konularında da hizmet alabilirsiniz. En az 24 saatlik kiralama yapan BULUTCAR, 30 günlük ve üzeri kiralamalarda sizlere çok uygun fiyatlar sunuyor. Filomuzda Renault Symbol, Clio, Fluence, Audi, BMW ve Mercedes gibi araçları bulabilirsiniz.
Web sitemiz üzerinden avantajlar ve promosyonlar hakkında bilgi alabilir, telefon numaranızı bırakarak müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.
Günlük kiralamalarda km sınırı bulunmamaktadır.
Araçlarımızın tümü rent a car kaskoludur.
Sabiha Gökçen Havalimanı’na ücretsiz teslimat hizmetimiz bulunmaktadır.


Kiralık Araç

24

İmalattan Ortopedik Yaylı Yataklar

 İmalattan Ortopedik Yaylı Yataklar

TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAKLAR
90x190cm 150,00TL
90x200cm 170,00TL
100x200cm 190,00TL
120x200cm 220,00TL

ÇİFT KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAKLAR
140x190cm 260,00TL
150x200cm 290,00TL
160x200cm 320,00TL
180x200cm 340,00TL
200x200cm 380,00TL

ORTOPEDİK YAYLI YATAKLAR
*SIFIR 14CM BONEL YAY
*SIFIR TAKOZ SÜNGER
*1200GR SERT KEÇE
*8LİK SIFIR SÜNGER
*KAPİTONELİ JAKARLI KUMAŞ
*İSTANBUL İÇİ SEVK BEDAVA
*İSTANBUL DIŞI TALEPLERDE BULUNULAN İLİN AMBARLARIYLA SEVK EDİLİR
*SİPARİŞLER %50 KAPARO , BAKİYE TESLİMDE ÖDENMEK KAYDIYLA ALINMAKTADIR
*TOPLU TALEPLER İÇİN ÖZEL FİYAT İSTEYİNİZ !!!

GSM & WHAT’S UP : (0532) 475 76 51
GSM & WHAT’S UP : (0533) 681 44 82

http://www.eummob.tr.gg
http://www.eummob.ticiz.com
http://www.eummob.blogspot.com.tr

Ucuz Yatak Baza

25

İmalattan Ekonomik Yaylı Yataklar

 İmalattan Ekonomik Yaylı Yataklar

TEK KİŞİLİK EKONOMİK YAYLI YATAKLAR
90x190cm 110,00TL
90x200cm 130,00TL
100x200cm 150,00TL
120x200cm 180,00TL

ÇİFT KİŞİLİK EKONOMİK YAYLI YATAKLAR
140x190cm 190,00TL
150x200cm 210,00TL
160x200cm 240,00TL
180x200cm 260,00TL
200x200cm 300,00TL

EKONOMİK YAYLI YATAKLAR
*14CM BONEL YAY
*TAKOZ SÜNGER
*800GR SERT KEÇE
*2LİK SÜNGER
*TELA KUMAŞ
*İSTANBUL İÇİ SEVK BEDAVA
*İSTANBUL DIŞI TALEPLERDE BULUNULAN İLİN AMBARLARIYLA SEVK EDİLİR
*SİPARİŞLER %50 KAPARO , BAKİYE TESLİMDE ÖDENMEK KAYDIYLA ALINMAKTADIR
*TOPLU TALEPLER İÇİN ÖZEL FİYAT İSTEYİNİZ !!!

GSM & WHAT’S UP : (0532) 475 76 51
GSM & WHAT’S UP : (0533) 681 44 82

http://www.eummob.tr.gg
http://www.eummob.ticiz.com
http://www.eummob.blogspot.com.tr

Ucuz Yatak Baza

26

Dev Kampanya İmalattan Yatak Baza Başlıklar

 Dev Kampanya İmalattan Yatak Baza Başlıklar

DEV KAMPANYA
IMALATTAN YATAK BAZA BAŞLIKLAR

*İSTANBUL İÇİ SEVK BEDAVA
*İSTANBUL DIŞI TALEPLERDE BULUNULAN İLİN AMBARLARIYLA SEVK EDİLİR
*SİPARİŞLER %50 KAPARO , BAKİYE TESLİMDE ÖDENMEK KAYDIYLA ALINMAKTADIR
*TOPLU TALEPLER İÇİN ÖZEL FİYAT İSTEYİNİZ !!!

GSM & WHAT’S UP : (0532) 475 76 51
GSM & WHAT’S UP : (0533) 681 44 82

http://www.eummob.tr.gg
http://www.eummob.ticiz.com
http://www.eummob.blogspot.com.tr

EKONOMİK YATAK+BAZA+BAŞLIK KAMPANYASI
TEK KİŞİLİK
90x190cm 330,00TL
90x200cm 380,00TL
100x200cm 430,00TL
120x200cm 470,00TL
ÇİFT KİŞİLİK
140x190cm 520,00TL
150x200cm 550,00TL
160x200cm 610,00TL
180x200cm 770,00TL
200x200cm 870,00TL
-------------------------------------------------------------
ORTOPEDİK YATAK+BAZA+BAŞLIK KAMPANYASI
TEK KİŞİLİK
90x90cm 370,00TL
90x200cm 420,00TL
100x200cm 470,00TL
120x200cm 530,00TL
ÇİFT KİŞİLİK
140x190cm 590,00TL
150x200cm 630,00TL
160x200cm 690,00TL
180x200cm 850,00TL
200x200cm 950,00TL
-------------------------------------------------------------
LUX YATAK+BAZA+BAŞLIK KAMPANYASI
TEK KİŞİLİK
90x190cm 410,00TL
90x200cm 460,00TL
100x200cm 510,00TL
120x200cm 570,00TL
ÇİFT KİŞİLİK
140x190cm 660,00TL
150x200cm 690,00TL
160x200cm 770,00TL
180x200cm 930,00TL
200x200cm 1.030,00TL

Ucuz Yatak Baza

27

Poyraz Oto Kurtarıcı 5336502100 Aci Araç Çekici Oto Kurtarma

 Poyraz Oto Kurtarıcı 5336502100 Aci Araç Çekici Oto Kurtarma

POYRAZ OTO KURTARMA 5336502100 ÜMRANİYE ARAÇ ÇEKİCİ OTO KURTARICI HİZMETLERİ İSTANBUL 7/24 ACİL YOL YARDIM
Araç Araç Çekici Oto Çekici İstanbul
İSTANBUL 7/GÜN 24 SAAT ACİL OTO KURTARICI ARAÇ ÇEKİCİ, KURTARICI VE YOL YARDIM Ümraniye Üsküdar Kadiköy Sancaktepe Kartal Maltepe DUDULLU SANCAKTEPE YENİDOĞAN BAĞCILAR BAHÇELİEVLER FATİH ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY SİLİVRİTuzla Pendik Gebze Bostancı Kayışdağı Çekmeköy Beykoz Kavacık Yol Yardım Araç Çekici

ADRES - TELEFON
NECİP FAZIL MH.GAFFAR OKAN CD.NO:5 ÇEKMEKÖY SAPAĞI/ÜMRANİYE
0 533 650 21 00 / 0 216 314 3005
POYRAZOTOKURTARMA@GMAİL.COM

Oto Kurtarıcı

28

Dev Kampanya İmalattan Yatak Baza Başlıklar

 Dev Kampanya İmalattan Yatak Baza Başlıklar

DEV KAMPANYA-İMALATTAN YATAK BAZA BAŞLIK RANZA SOMYA DİVAN YASTIK NEVRESİM BATTANİYE VE TÜM MOBİLYA ÜRÜNLERİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
0533 681 44 82

İmalattan En Ucuz Yatak Odası

29

Ataşehir Alçıpan Kam Kartonpiyer

Ataşehir Alçıpan Kam Kartonpiyer

Alçıpanın en önemli avantajı ya da insanların ilk dikkatini çeken en çekici özelliği de diyebiliriz buna dekoratif oluşudur. Alçıpan modern bir dekorasyon için vazgeçilmez bir üründür. Gerçekten alçıpan işinde usta kişiler tarafından yapılan alçıpanlar tekrar ediyorum mükemmel bir yapı malzemesidir. Tabi ki gönyesi, terazisi ve kotu düzgün olarak ayarlanmış olması gerekir. İstediğiniz tasarımı bu işin ustaları size çok güzel bir şekilde sunabilir bu konuda da bizim ustalığımıza güvenebilirsiniz.
Biz İstanbul genelinde sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşın gelelim isterseniz beraber düşünelim size en uygun dekorasyon çözümünü üretelim. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek biz alçıpan ustaları olarak boynumuzun borcudur.
Alçıpanla yaptığınız uygulamalar neler?
Evet kesinlikle bu da olası sorularınızdan birisi olacaktır. Alçıpan ustaları olarak: alçıpan asma tavan, alçıpan bölme duvar, gizli ışık, spot ışık, alçıpan niş vb. her türlü alçıpan uygulamalarını yapmaktayız. Ayrıca kartonpiyer, stropiyer, taşyünü asma tavan, metal asma tavan işlerinizde de hizmetinizdeyiz.
Bizimle irtibata geçmek isterseniz ki gerçekten iyi bir hizmet almak isteyenlerin bizlere ulaşacağından hiç şüphemiz yok.
İrtibat tel: 0542 217 55 15 -0216 484 39 23

Ataşehir Alçıpan

30

Çakmak Alçıpan Ustası

 Çakmak Alçıpan Ustası

Kam kartonpiyer çakmak mahellesinde alçıpan bölme duvar gizli ışık alçıpan niş vb islerinizde hizmetinizdeyiz

Çakmak Alçıpan

31

Satılık Bay Ve Çocuk Kuaför Salonu Kartal Topselvi

Satılık Bay Ve Çocuk Kuaför Salonu Kartal Topselvi

Yanlızlıktan dolayı devren erkek kuaförümü satıyorum. Aylık 4bin tl net getirisi var.
Kuaför salonumuzda 3 adet tezgah bulunmaktadır.
Malzemeler üç aylıktır.
Pazarlık payı vardır.
Kuaförümüz Yalı Mahallesi Perçem Sokak No:13/a Topselvi / Kartal adresindedir.

Satılık Kuaför Dükkanı Kartal

32

Engin Boyacılık Sultangazi Boya Badana

 Engin Boyacılık Sultangazi Boya Badana

05312410143
05352352676
20 YILLIK BİR USTALIĞIMIZ VAR
MÜMKÜN OLDUĞUNCA KUSURSUZ BOYUYORUZ;AYRICA ALÇI SIVAMA,ASMA TAVAN,ALÇIPAN, MANTOLAMA,KARTONPİYER İŞLERİNİ DE YAPIYORUZ.
UYGUN FİYAT VE DE TEMİZ İŞÇİLİKLE.

Boyacı Ustaları

33

Demirci Acarkent 0532 588 51 04 Demirci Beykoz Konakları

 Demirci Acarkent 0532 588 51 04 Demirci Beykoz Konakları

Ferforje İstanbul
DEMİRCİ
Ferforje usta
Ferforje ustası
Ferforje ustaları
Ferforje yaptırmak
Ferforje yaptırmak istiyorum
Uygun Ferforje
Kaliteli Ferforje
Ekonomik Ferforje

Ferforje Taksim
Çelik kapı Taksim
Ferforje Ustası Taksim
Çelik kapı Ustası Taksim
Demir Doğrama Taksim

Ferforje Ulus
Çelik kapı Ulus
Ferforje Ustası Ulus
Çelik kapı Ustası Ulus
Demir Doğrama Ulus

Ferforje Etiler
Çelik kapı Etiler
Ferforje Ustası Etiler
Çelik kapı Ustası Etiler
Demir Doğrama Etiler

Ferforje Levent
Çelik kapı Levent
Ferforje Ustası Levent
Çelik kapı Ustası Levent
Demir Doğrama Levent

Ferforje Mecidiyeköy
Çelik kapı Mecidiyeköy
Ferforje Ustası Mecidiyeköy
Çelik kapı Ustası Mecidiyeköy
Demir Doğrama Mecidiyeköy

Ferforje Zekeriyaköy M
Çelik kapı Zekeriyaköy
Ferforje Ustası Zekeriyaköy
Çelik kapı Ustası Zekeriyaköy
Demir Doğrama Zekeriyaköy

Ferforje Maslak
Çelik kapı Maslak
Ferforje Ustası Maslak
Çelik kapı Ustası Maslak
Demir Doğrama Maslak

Ferforje Sarıyer
Çelik kapı Sarıyer
Ferforje Ustası Sarıyer
Çelik kapı Ustası Sarıyer
Demir Doğrama Sarıyer

Ferforje Kemercountry
Çelik kapı Kemercountry
Ferforje Ustası Kemercountry
Çelik kapı Ustası Kemercountry
Demir Doğrama Kemercountry

Demirci Ferforje Kaynak

34

Özel İstanbul Cenaze Nakil Hizmetleri

 Özel İstanbul Cenaze Nakil Hizmetleri

CENAZE HİZMETLERİ Gsm (0505) 990 1 188
Cenaze Hizmetleri profesyonel ekibi ve tam donanımlı cenaze arabaları ile yerli ve yabancı cenaze nakil ve defni konularında size 24 saat hizmet vermektedir.

.... yılından beri profesyonel olarak şehir içi ve şehirlerarası cenaze defini ve cenaze nakli yapmaktayız.

Tam donanımlı ve klimalı cenaze araclarımız ve deneyimli personelimizle dünya standartları ve dini kurallara uygun yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli yapmaktayız. Tabutlarımız Dünya Sağlık Örgütü ve I.A.T.A. kurallarına uygun olup Evraklar gümrük Kurallarına göre hazırlanmaktadır.

- Tam donanımlı cenaze nakil araçlarımız bulunmatadır.

- Hastaneden veya evden alınıp yıkatılması, ilaçlanıp hazırlanışı sağlanır.

- Her türlü yerli ve yabancı çinkolu tabutlarımız mevcuttur.

Özel Cenaze Hizmetleri

35

Kiralık Doblo Münübüs Kiralama

 Kiralık Doblo Münübüs Kiralama

hazirarac hafif ticari arac yelpazesiyle 7 yılı aşkın bir süredir arac kiralama sektöründe hizmetinizde

Kiralık Doblo

36

Nakliyeci İstanbul Ev Taşıma, Parça Yük Mobilya Taşıma

 Nakliyeci İstanbul Ev Taşıma, Parça Yük Mobilya Taşıma

Her türlü nakliye işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev, ofis eşyalarınızdan mobilyalara, parça yüklere kadar İstanbul içi ve şehirler arası nakliye işlerinizi yapıyoruz. Belirli zamanlarda İzmir, Muğla tarafına, Ankara Matalya tarafına araçlarımız adres teslimi çıkmaktadır. İstanbul içerisinde evlerinizi ve ofislerinizi, dükkanlarınızı, mağazalarınızı taşıtmak için arayabilirsiniz. Mobilya mağazaları için garantili teslimat yapılır. Fabrikalar, imalathaneler için yükleriniz düzenli ve güvenli zamanında taşınır. Her nevi nakliye işleriniz için hemen bizi arayın.
Güloğlu Nakliyat
Tel: 0216 466 46 44
Gsm: 0532 409 25 29

Nakliyeci

37

Trabzon Horon Ekibi Kiralama

 Trabzon Horon Ekibi Kiralama

Her türlü bilgi almak için ;

Selim Kara : 0535 375 08 73

Saffet Okan Aydın : 0538 864 12 93

7/24 telefon ile arayabilirsiniz veya Whatsapp‘tan ulaşabilirsiniz.

Organizasyon

38

İstanbul Nakliyeciler Bozdemir Nakliyat

 İstanbul Nakliyeciler Bozdemir Nakliyat

BOZDEMİR NAKLİYAT & TAŞIMACILIK İST

1997 DEN BERİ NAKLİYAT DA DOĞRU ADRESS

ŞEHİR İÇİ & ŞEHİRLER ARASI NAKLİYYAT

KAMYONET KAMYON ARAÇLARIMIZ MEVCUTTUR..

TEKSTİL_OFİS_BÜRO_FUAR MALZ_ÇEYİZ_PARÇA EŞYA _KOMPLE EŞYA_SANAYİ MALZELERİ NAKLİYAT HİZMETİ

Şehirlerarası Nakliyat

39

Bahçelievler Nakliye Firmaları İstanbul

 Bahçelievler Nakliye Firmaları İstanbul

BOZDEMİR NAKLİYAT

ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

TEKSTİL OFİS BÜRO FUAR MALZELERİ ÇEYİZ PARÇA EŞYA KOMPLE EŞYA TAŞIMACILIK

KAMYONET KAMYON ARAÇLARIMIZ MEVCUTTUR

GSM 0534.559.47.38

Nakliyeci

40

Kiralık 10ooo M2 Depo 100ooo Tl İstanbul Avrupa Yakası

 Kiralık 10ooo M2 Depo 100ooo Tl İstanbul Avrupa Yakası

Kiralık 10.000 m2 Depo 100.000 TL
Kamyon Girişli,Park ve Ulaşım Sorunsuz
İSKANLI,
Kiralık 15.000 m2 Depo 130.000 tl
Kiralık 20.000 m2 Depo 150.000 tl
KİRALIK DEPOLAR(İŞYERİ)TEKKAT ve YÜKSEK TAVANLIDIR.
Detaylar ve Diğer Seçenekler İrtibat 0 543 286 37 44

Kiralık Depo

41

İstanbul Kiralık Lojistik Depo Ve Fiyatları

 İstanbul Kiralık Lojistik Depo Ve Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası Kiralık Lojistik Depolar ve Fiyatları;
36.000 m2 Tekkatlı 12.000 m2 Açık Alanlı 29 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7,5 usd
19.000 m2 Tekkatlı 6000 m2 Açık Alanlı 15 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7,5 usd
17.000 m2 Tekkatlı 6000 m2 Açık Alamlı 14 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7.5 usd
18.000 m2 Tekkatlı 5000 m2 Açık Alanlı 15 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7 usd
12.500 m2 Tekkatlı 5000 m2 Açık Alanlı 14 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7 usd
12.000 m2 Tekkatlı 4000 m2 Açık Alanlı 12 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7 usd
8.500 m2 Tekkatlı 3000 m2 Açık Alanlı 10 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7 usd
5.000 m2 Tekkatlı 3000 m2 Açık Alanlı 10 Rampalı Lojistik Depo Kira m2/7 Usd
LOJİSTİK DEPOLARIN TAVAN YÜKSEKLİĞİ 11.50 METRE,
PARK ve ULAŞIM SORUNSUZ ve İSKANLIDIR,
LOJİSTİK DEPOLAR OTOYOLLARA BAĞLANTI NOKTASINDA BULUNMAKTADIR.
Kiralık Lojistik Depo Fiyatları Tekliflere Açıktır.
DETAYLAR İÇİN İLETİŞİM 0 543 286 37 44
****************************************************************************
KİRALIK ve SATILIK LOJİSTİK DEPOLARINIZI BİLDİREBİLİRSİNİZ

Kiralık Lojistik Depo

42

İstanbulda Saç Ekimi Yaptırmanın Tam Zamanı

 İstanbulda Saç Ekimi Yaptırmanın Tam Zamanı

Saç ekiminde Greftlerin alımı tamamlandıktan sonra ekim sürecine geçmeden önce hasta yemek yiyebilir. Ekim süreci ise yine greft miktarına bağlı olmak üzere 2-4 saat sürebilir. Saç bakımı operasyondan sonra saç ve saçlı derinin iyileşmesi için önemlidir.

Saç Ekimi

43

İstanbul Avrupa Yakasında Kiralık 20000 M2 İşyeri depo

 İstanbul Avrupa Yakasında Kiralık 20000 M2 İşyeri-depo

İSTANBUL AVRUPA YAKASI,
ESENYURT MEVKİN,
20 000 M2 İŞYERİ KİRALIK.
İŞYRİ DEPOYA,FABRİKAYA UYGUN.
İŞYERİNİN KİRASI: 125 000 TL

DETAYLAR İÇİN: 0 532 656 95 71

Emlak

44

Etilerde Ucuz Hesaplı Nakliye Yapılır

 Etilerde Ucuz Hesaplı Nakliye Yapılır

İSTANBULUN HER YERİNE HESAPLI KALİTELİ NAKLİYE YAPILIR ARAYIN YARDIMCI OLALIM TEL 0535 777 51 18 ÖMER BEY

Nakliyeci

45

Baymak Kombi Servisi

 Baymak Kombi Servisi

baymak kombi servis anadolu yakası servisi örnek mahallesi servisi

Baymak Kombi Servisi

46

Ferforje Modelleri

Ferforje Modelleri

ferforje modelerımız ıle fıyatlarımız ıcın lütfen arayın bıze sormadan fıyat alamdan yaptırmayın

Ferforje Modelleri

47

İstanbul Nakliye Firmaları

 İstanbul Nakliye Firmaları

şehir içi şehirler arası nakliyat ve taşımacılık

kamyonet kamyon arçalarımız mevcuttur..

gsm:(0534) 559 47 38

bozdemir nakliyat

tekstil-ofis-büro-fuar malzemleri-parça eşya -çeyiz -sanayi malz taş

Nakliye Taşımacılık

48

Uluslararası Modellik Ve Oyunculuk Ajansı

 Uluslararası Modellik Ve Oyunculuk Ajansı

Uluslararası modellik ve oyunculuk ajansı
ARTS AGENCY International
( merkez ofisi İstanbul, Türkiye)

Avrupa, Türkiye, ve Rusya''daki projelerinde işbirliğine davet ediyor:

Bireyler

1) Modeller ve oyuncular (Yaşı aralıgı 0 ile- 80 arası )
2) Hostes
3) Fotografçı
4) Make-Up

Başvuru formuna bu linkten ulaşabilirsiniz
http://www.arts-agency.com/basvuru-formu/

Biz YouTube''de: https://www.youtube.com/watch?vA7G0TJ4KsT4


Firmalar
1) Film yapım şirketleri
2) Tiyatrolar
3) Oyunculuk dersaneleri
4) Reklam Ajansları
5) Marka sahipleri


İşbirliği tekliflerinizi buraya gönderiniz
http://www.arts-agency.com/iletisim/


Hakkımızda: http://www.arts-agency.com/arts-agency/
Web sitesi http://www.arts-agency.com/

Projeleri, haberleri takip edin! Bizim resmi facebook grubumuz:
https://www.facebook.com/arts.agencyint?refhl

Reklamcılık

49

İstanbul Nakliye Firması Şehir İçi Ve Şehirler Arası Ucuz

 İstanbul Nakliye Firması Şehir İçi Ve Şehirler Arası Ucuz

"MERABA ÖĞRENCİYE, BEKARA, YENİ EVLİLERE, ORGANİZASYON İŞİ YAPANLARA, ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN HER KESİMDEN KİŞİLER YÜK VE EŞYANIZI BIRAKIN BİZ TAŞIYALIM İSTANBUL İÇİ VE ÇEVRE İLLERE UYGUN FİYATA NAKLİYAT YÜK VE EŞYA TAŞIMA
(h100,kia bongo,ford transit,50 NC, mitsubishi KAMYONET - KAMYON , İSUZU KAMYONET - KAMYON, isteğe göre 3,5 mt, 5 mt, 7 mt, on teker araçlarımız bulunmaktadır)
YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR BİZİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...
GSM:0(542) 821 48 77
E-MAİL: okitayyellice@hotmail.com
Www.nakliyatoktay.com
Www.oktaynakliye.com"

Nakliye Taşımacılık

50

İstanbul Nakliyat Firmaları Bozdemir Nakliyat Taşımacılık

 İstanbul Nakliyat Firmaları Bozdemir Nakliyat Taşımacılık

ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT TAŞIMACILIK

0534 559 47 38

KAMYONET KAMYON ARAÇLARIMIZ MEVCUTTUR.

Nakliye Taşımacılık

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,250 saniye - Şuan Sitede: 710 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.