Cafe Koltuk İmalatı Tamiri Yüz Değişimi

Cafe Koltuk İmalatı Tamiri Yüz Değişimi

Bu sayfada Cafe Koltuk İmalatı Tamiri Yüz Değişimi ile ilgili ilanlar yer almaktadır. Sizde buraya bedava ilan vermek için istiyorsanız Oturum açıp burada göreceğiniz ilan formu bağlantısına gidin ve İlan formunu doldurup gönderin.

İlanları Listeleyin

1

Restoran Ve Cafe Mobilyaları Sedirler Masalar Koltuklar İmalatçı Firma

Restoran Ve Cafe Mobilyaları Sedirler Masalar Koltuklar İmalatçı Firma

Restoran ve cafeleriniz için sandalye, sedir üretimi yapıyoruz. İstediğiniz renk ve modelde üretim yaparız. Ürünlerimiz son derece sağlam ve dayanıklıdır. Uzun süre kullanabilir, müşterilerinizi konforlu bir şekilde ağırlarsınız.
Fabrikamız sizler için toptan restoran ve cafeleriniz için sandalye, berjer, sedir üretimi yapıyoruz. İstediğiniz modelleri belirlediğiniz ölçülerde üretimini yaparız. Hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz varsa özel kalıplar çıkartır, numune yapar hayal ettiğiniz ürünlere sahip olursunuz.İlana Özel İletişim BilgileriRestoran Ve Cafe Mobilyaları Sedirler Masalar Koltuklar İmalatçı Firma başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler kategorisinde Restoran Ve Cafeler İçin Oval Sandalye Ve Masa Dizayn başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1292 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler

2

Özel Tasarım Sedir Cafe Koltuk Cafe Restoran Tasarımları İstanbul

Özel Tasarım Sedir Cafe Koltuk Cafe Restoran Tasarımları İstanbul

Cafe, restoran vb. mekan açtınız gayet dekoratif ve müşterilerinizi konforlu bir şekilde ağırlamak mı istiyorsunuz? Oval yapısı ile grup olarak kalabalık müşterilerinizin rahat bir şekilde kullanabileceği sedir modelimiz. Çapı opsiyonlu olarak istediğiniz genişlikte olabilir. Yüksek kalite de 35-36 DNS hyper soft isteğinize bağlı sünger seçenekleri ile…  Silinebilir zengin adet kumaş, deri, nubuk modelimiz vardır.
Toplu siparişleriniz için fabrikamız oldukça seri üretim yapabilmektedir. Modoko karşısındaki showroomu ve fabrikamız ile yüksek sayıda siparişlerinizi karşılayabiliyoruz.İlana Özel İletişim BilgileriÖzel Tasarım Sedir Cafe Koltuk Cafe Restoran Tasarımları İstanbul başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler kategorisinde Oval Sedir Cafe Koltuk başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1429 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler

3

Cafe Restoran Sedir Koltuklar Süper Kalite Modoko İstanbul

Cafe Restoran Sedir Koltuklar Süper Kalite Modoko İstanbul

Mekanlarınıza özel üretim seçenekleriyle istediğiniz renklerde kumaş veya deri seçenekleriyle üretilmektedir.Sedirler, köşe, yuvarlak, duvardan duvara veya farklı şekillerde yapıyoruz.Masalar, sandalyeler, tekli koltuklara kadar komple mekanlarınızı donatalım.Fiyat, metre tül üzerinden ortalama verilmiştir ve 10 metre üzeri içindir.Bizimle iletişime geçin gelelim, işi yerinde keşfedelim notlarımızı alalım ve size özel fiyat çıkaralım.İlana Özel İletişim BilgileriCafe Restoran Sedir Koltuklar Süper Kalite Modoko İstanbul başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler kategorisinde Cafe Restoran Kapitoneli Sedir Koltuklar Özel Tasarım başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1483 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler

4

Chester Sedir Koltuk Cafe Restoran Koltuk Tasarımları Özel İmalat

Chester Sedir Koltuk Cafe Restoran Koltuk Tasarımları Özel İmalat

Sedir koltuklar arasında bir farklı modelimiz chester sedir koltuklarıdır. Sırt ve kol bölümleri kapitoneli, dik ve serttir. Oturum kısmı süngerli köşelerinde düzgün ve hoş görünüme sahip bir çizgi bulunmaktadır.
Fabrikamızda ürettiğimiz chester sedir koltuklarınızı istediğiniz renk, kumaş ve ölçülerde üretiyoruz. Sağlam iskelet aksamı, konforlu sünger yapısı ile müşterilerinizi uzun süre ağırlayabileceksiniz.
Bycadde Mobilya hayal ettiğiniz projelerinizi de gerçekleştiriyor. Özel tasarım ve projeleriniz varsa bunun için kalıp çıkartır, numune oluştururuz ve üretimini yaparız. Özel projelerinizi sıfırdan imal edecek alt yapıya sahibiz.
Özel ölçü ve istediğiniz kumaş ile de üretim yapıyoruz.İlana Özel İletişim BilgileriChester Sedir Koltuk Cafe Restoran Koltuk Tasarımları Özel İmalat başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler kategorisinde Chester Sedir Koltuk başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1298 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler

5

Lüks Cafe Restoran Koltukları Masalar Sedirler

Lüks Cafe Restoran Koltukları Masalar Sedirler

Lüks ve konforlu iç mekan tasarımları mekanlarınıza özgün üretim seçenekleriyle müşterilerinizi rahat ettirin. Cafe, Restoran, Otel, Loby ve benzeri iç mekanlarınıza sedir koltuklar, kapitoneli koltuklar, masalar istediğiniz üretim seçenekleriyle kısa sürede yapılıp mekanlarınıza kurulumu yapılır.Hakiki deri, Suni deri, ağaç, oymalı, kapitone işlemeli ve daha pek çok seçeneklerle konforlu ortamlar hazırlıyoruz.Aynı zamanda yenilemek isterseniz kumaş, deri ve renk değişimleri yapılmaktadır.Adınızdan söz ettirmek isterseniz müşterilerinize en iyisini sunmaya çalışın. Pek çok büyük projeleri başarıyla tamamlamış olan firmamız üretimden sizlere hizmet verdiği için hem kalite hemde fiyat konusunda avantajlı olursunuz.Bizi arayın gelelim keşif yapalım teklifimizi sunalım.İlana Özel İletişim BilgileriLüks Cafe Restoran Koltukları Masalar Sedirler başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler kategorisinde Lüks Cafe Restoran Koltukları Masalar Sedirler başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1484 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler

6

Cafe Restaurant Tasarımı Sedir Masa Sandalye Berjer Duvar Kaplama

Cafe Restaurant Tasarımı Sedir Masa Sandalye Berjer Duvar Kaplama

Yeni bir mekan kurmak için mobilyalar ve koltuklar arıyorsanız komple anahtar teslimi üretim yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında pek çok özel tasarımları hayata geçirmiş firmamız, mekanlarınıza özgün pek çok modelleri bir araya getirerek size özel tasarımları ortaya çıkarmaktadır.Bir tasarımdaki sandalyeler, diğer tasarımdaki masalar, başka bir tasarımdaki sedirler veya chester gibi modeller tamamen mekanınıza özgün ölçü ve üretim seçenekleriyle hazırlanmaktadır.Özgün ve zengin ortamları müşterilerinize sunmanın en ekonomik yolu bizim gibi bir özel üretim firmasıyla çalışmanızdır. 

Masa modelleri
Sandalye Modelleri
Sedir modelleri
Dekoratif duvar kaplamaları
Sehpalar
Ve istediğiniz tüm mobilyalar özel üretim seçenekleri ile üretilmekte

Proje üzerinden tasarımlarınız yapılır. Modeller üzerinde istedikleriniz uygulanır. Bizimle irtibata geçin mümkünse gelelim yerinde keşif ile ölçülendirelim, isteklerinizi not alalım ve fiyat verelim.İlana Özel İletişim BilgileriCafe Restaurant Tasarımı Sedir Masa Sandalye Berjer Duvar Kaplama başlıklı bu ilan BYCADDE® Mobilya İç Mimarlık web sitesinden yollanmıştır.Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler kategorisinde Cafe Restaurant Tasarımı Sedir Masa Sandalye Berjer Duvar Kaplama başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 1763 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cafe Otel Koltukları Ve Sedirler

7

Kafe Sedir Koltuklar Cafe Restoran Tasarımları

Kafe Sedir Koltuklar Cafe Restoran Tasarımları

Bu bölümde yer alan ürünler mekana özel ölçüler ve üretim seçenekleriyle yapılmaktadır. Modeller fikir amaçlıdır ve projenize göre her türlü değişiklikler uygulanmaktadır. Yapılacak olan mekana göre fiyatlandırma yapıyoruz.İlana Özel İletişim BilgileriKafe Sedir Koltuklar Cafe Restoran Tasarımları başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Kafe Otel Lokanta Restoran Salon İşleri kategorisinde Kafe Sedir Koltuklar Kapitoneli Deri başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2379 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Kafe Otel Lokanta Restoran Salon İşleri

8

Cafe Chester Sedir Koltuk Cafe Sedir Koltuk Üretimi

Cafe Chester Sedir Koltuk Cafe Sedir Koltuk Üretimi

Bu çalışmamız özel olarak müşterimiz için üretilmiştir. Ofis, Otel, Kafe, Restoran gibi lüks mekan tasarlamak isteyenlerin düşünebileceği bir alternatiftir.
Adetler, Ölçüler, deri ve kumaş renk seçenekleri konusunda dilediğiniz gibi mekanınıza özel yaptırabilirsiniz.
Bu koltuklara uygun masalar yapılır.
Kendi mekanınız için bu modeli istediğiniz şekle sokabilirsiniz.İlana Özel İletişim BilgileriCafe Chester Sedir Koltuk Cafe Sedir Koltuk Üretimi başlıklı bu ilan Lüksevi Mobilya web sitesinden yollanmıştır.Kafe Otel Lokanta Restoran Salon İşleri kategorisinde Cafe Tasarımı Lüks Chester Sedir Koltuk Modelleri Deri Döşeme Özel başlık altında listelenmektedir.Orjinal kodu: 2474 bu kodu ile birlikte iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Kafe Otel Lokanta Restoran Salon İşleri

9

Cafe Restoran Koltuk Mobilya Sedir Özel Ölçü Uygulama

 Cafe Restoran Koltuk Mobilya Sedir Özel Ölçü Uygulama

Bycadde olarak yurt içi ve yurt dışında pek çok özgün cafe tasarımlarını gerçekleştirdik. Sizlerde yeni açmayı düşündüğünüz ya da yeniletmek istediğiniz mekanlarınız için bizimle iletişime geçerek farklı fikirler edinebilirsiniz.

Cafe Koltuk Mobilya Tasarımı

10

Ümraniyede 2. El Lokanta Malzemeleri Alanlar Satanlar

 Ümraniyede 2. El Lokanta Malzemeleri Alanlar Satanlar

İstanbul Ümraniye''de bulunan ikinci el alımında son derece başarılı ve tercih edilen firmalardan olan Güneş Ticaret Ümraniye ikinci el alan yerimiz uzun yıllardan bu yana müşterilerine en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sağlamkatadırlar.Hem alım hem de satım aşamasında yer alan firmamızın aynı zamanda İstanbul''un neredeyse her yerinde şubesi vardır.Yıllardan beri harcadığımız emek ve verdiğimiz hizmet karşılıksız kalmamış ve alanımızda en iyisi olmuşuzdur.Yaptığımız her işin her bir detayında son derece dikkatli davranmakta ve mümkün olduğunca daha fazla kitleye hitap etmeye çalışmaktayızdır.Görünen o ki verdiğimiz emeklerin karşılığını almış ve de almaya devam etmekteyiz.
İlandaki fiyat temsilidir. Ürünlerimizin bakımını kontrollerini teknik servis tarafından yapılmaktadır.

2el Malzeme

11

Cafe Malzemeleri Alanlar 2.el Cafe Malzemeleri Alan Yerler

 Cafe Malzemeleri Alanlar 2.el Cafe Malzemeleri Alan Yerler

Güneş Ticaret 2.el Cafe Malzemeleri Alım- Satım Olarak Hizmet Vermekteyiz. Komple veya Tek- Tek Her Türlü 2.el Cafe Malzemesi Alınır ve Satılır. 7 gün 24 Saat Malzeme Almak ve Satmak İçin Arayıp Bilgi Alabailirsiniz. www.ikincielcafemalzemeleri.com
ikincielcafemalzemeleri@gmail.com
0.532 289 10 45 Gökhan Güneş
Alım- Satım Yaptığımız İkinci El Lokanta Malzemeleri:
2.El Cafe Paslanmaz Çalışma Tezgahları,
2.El Cafe Krom Çalışma Tezgahları,
2. El Cafe 304 Paslanmaz Çalışma Tezgahları,
2. El Cafe Pişirme Kuzineli Ocaklar Fırınlar Alınır, Satımı
2. El Cafe Döner Ocakları Alan Satanlar
2. El Cafe Paslanmaz Eviye Çeşitleri Alınır Satılır.
2. El Cafe Konveksiyonel Fırın Alımı Satımı,
2. El Endüstriyel Dik Paslanmaz Soğutucu Dolaplar Alım Satım
2. El Cafe Paslanmaz Altı Dolap Üstü Tezgah Tezgah Altı Dolap Alınır Satılır.
2. El Cafe Çorba Otomatları Al Sat
2. El Cafe Masa Sandalye Takımları Alış Satış
2. El Cafe Loca Takımları Alım Satım
2. El Cafe Izgaraları Mangal Ocak Başı Alınır Satılır.
2. El Cafe Tek Kapılı Meşrubat Cola Dolapları Alımı Satşı
2. El Cafe Çatal Bıçak Kaşık Takımları
2. El Cafe Yemek Pişirme Tencereleri
(İlandaki Fiyat ve Resim Temsilidir.)

İkinciel Cafe Malzemeleri

12

Ceyhan Çağla Rent A Car Oto Kiralama

 Ceyhan Çağla Rent A Car Oto Kiralama

SON MODEL ARAÇLARIMIZLA HİZMETTE SINIR TANIMIYORUZ.SLOGANIMIZ KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE KOŞULSUZ KALİTE VE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Ceyhan Çağla Rent A Car Oto Kiralama

13

Güneş Paslanmaz 2.el Lokanta Otel Büfe Cafe Restaurant

 Güneş Paslanmaz 2.el Lokanta Otel Büfe Cafe Restaurant

Güneş Paslanmaz ikinci el Lokanta Malzemeri, ikinci el cafe malzemeleri, ikinci el restaurant malzemeleri, ikinci el Otel ekipmanları, ikinci el kasap Steak House Malzemeleri, ikinci el Catering Ekipmanları, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanlarının Alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Başta İstanbul, İzmit, Kocaeli, Düzce, Sakarya, Yalova, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ ve Tüm TÜRKİYE Genelinde ikinci el endüstriyel murfak lokanta ekipmanları almak veya satmak istiyorsanız Güneş Paslanmaz ikinci el cafe restoran, lokanta malzemeleri almak veya satmak için Hizmet vermekteyiz.
2.el lokanta cafe restoran otel ekipmanlarını en ucuz satan 2.elci firması olarak hizmetlerimize yedi gün yirmi dört saat kesintisiz 0532.289.10.45 Nolu ikinci el cafe malzemerleri telefon numrasından veya www.ikincielcafemalzemeleri.com üzerinden online olrak sattığımız 2.el paslanmaz krom murfak ekipmanları ve 2.el malzemlerimizi inceleyip sipariş geçebilirsiniz. En ucuz ikinci el cafe malzemeleri satan yer arıyorsanız veya yerinde anında nakit para ile 2.el cafe malzemeleri alan yer arıyorsanız 2.el restoran cafe lokanta malzemeleri alan yerlerden en iyi 2.el malzemele alan firması olarak hizmetteyiz.

2el Cafe Malzemeleri

14

Gebze 2.el Cafe Malzemeleri Alan Yerler

 Gebze 2.el Cafe Malzemeleri Alan Yerler

Kocaelinde Gebze ve İzmit şubelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Gebzede ikinci el cafe malzeneleri, Lokanta Malzemeleri, Restorant malzemeleri, Otel ekipmanlarıi Steak House ekipmanları ve paslanmaz krom çalışma tezgahları soğutucu pişirici dinlendirici grupları pastane unlu mamüller imalathane ekipmanlarıdı Gebze Çayırova, Şekerpınar, Fatih Caddesi ve Gebzenin Tüm Mahallesinde açacağınız veya kapatacağınız işletmeleriniz için ikinci el cafe restorant lokanta malzemeleri alan yer veya 2.el cafe malzemeleri satan firma arıyorsanız firmamız Güneş Paslanmaz Gebze 2.el cafe malzemeleri alım satım hizmeti olrak size en yakın Gebzede 2.el kromcu cafe restaurant lokanta malzemeleri alım satım hizmeti olarak hizmet vermekteyiz.

Gebze 2.el cafe malzemeleri, Gebze''de 2.el Lokanta Malzemeleri, Gebze 2.el Fast-Food Malzemeleri, Gebze''de 2.el Otel Ekipmanları Gebze ikinci el Büfe Pastane Malzemeleri, Gebze 2.el Krom Çalışma Tezgahları evviyeleri, Gebze 2.el Catering Malzemeleri ve Gebze’de ikinci el tüm cafe büfe lokanta restorant malzemeleri alım satım hizmetleri kısa sürede yapılmatadır. Sizde gebze’de 2.el malzeme veya hurda satmak isterseniz lütfen arayınız
Gebze ve civarında Yeni Restorant, otel, cafe, lokanta, ocakbaşı, büfe, fastfood açmak isteyen veya ekipmanlarını yenilemek isteyen müşterilerimize2.el cafe malzemeleri restorant malzemeleri masa sandalye servis grupları, soğutucu pişirici grublarıA''dan Z''ye tabağından kürdanına kadar temin edip satıyoruz. veya gebze kocaeli izmit civarlarında işletmenizi kapatıyorsunuz ve 2.el cafe restorant lokanta malzemeleri alan yer arayan müşterilerimizin 2.el malzemelerini değerinde yerinde nakit alıyoruz.

ikinciel cafe malzemeleri

15

Açık Alan Branda Kapatma Sistemi Cafe Yazlık Kışlık Giydirme

 Açık Alan Branda Kapatma Sistemi Cafe Yazlık Kışlık Giydirme

Açık alan branda kapatma cafe yazlık kışlık branda ile kapatma sistemi brandalı mika camlı açık alan kapatma sistemi cafe açık alan kapatma sistemi cafe teras branda giydirme kapatma sistemleri işleriniz özenle yapılır.

Cafe

16

Asma Germe Sistemi Membran Asma Germe Sistemi

 Asma Germe Sistemi Membran Asma Germe Sistemi

Asma Germe Sistemi membran çadır sistemi işlerini özenle yapılır

Tente Sistemleri

17

Körüklü Tente Sistemleri Açılır Kapanır Körüklü Tente Sistem

 Körüklü Tente Sistemleri Açılır Kapanır Körüklü Tente Sistem

Körüklü açılır kapanır tente sistemleri işleriniz özenle yapılır.

Tente Sistemleri

18

Pergola Tente Sistemleri Açılır Kapanır Motorlu Pergola

 Pergola Tente Sistemleri Açılır Kapanır Motorlu Pergola

Pergola tente sistemleri motorlu açılır kapanır lambalı lambasız uzaktan kumandalı tente sistemi işleriniz özenle yapılır.

Pergola Tente Sistemi

19

Full Takım Bilgisayarlar Ve Malzemeleri Acil Olarak Satılıktır

 Full Takım Bilgisayarlar Ve Malzemeleri Acil Olarak Satılıktır

10 adet bilgisayar (19inc lcd sony ekranlı) Web cam + Kulaklık Amd X2
10 adet kabinli bilgisayar masası
10 adet döner koltuk
1 adet banko masası
1 adet yönetici masası
1 adet soğuk içecek dolabı
1 adet taşınabilir klima
3 adet canon marka yazıcı ve tarayıcı
1 adet internet dağıtıcı 24 portlu hup
1 adet adsl modem
1 adet kablo modem
2 adet ups güç kaynağı
1 adet telefon santral kutusu
1 adet masaüstü telefon
2 adet güvenlik kamerası için dvr kamera kayıt kartı
Bilgisayarlar tak çalıştır durumdadır..
Kredi kartı ile alım yapmak isteyenlere get açılır.
Fiyat tamamı için geçerlidir.
Nakitte pazarlık yaparız ciddi alıcılar arasın.

İlan Vermek İstiyorum

20

Cafe Ofis Kuaför Misafir Bekleme Koltukları

 Cafe Ofis Kuaför Misafir Bekleme Koltukları

ORTA SEHPA FİRMAMIZIN HEDİYESİDİR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ RENK VE DERİ SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ.

Ofis Deri Koltuklar

21

Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

 Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

ORTA SEHPA FİRMAMIZIN HEDİYESİDİR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ RENK VE DERİ SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ.

Ofis Koltukları

22

Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

 Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

ORTA SEHPA FİRMAMIZIN HEDİYESİDİR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ RENK VE DERİ SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ.

Ofis Koltukları

23

Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukaları

 Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukaları

ORTA SEHPA FİRMAMIZIN HEDİYESİDİR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ RENK VE DERİ SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ.

Ofis Koltukları

24

Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

 Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

ORTA SEHPA FİRMAMIZIN HEDİYESİDİR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ RENK VE DERİ SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ.

Ofis Koltukları

25

Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

 Ofis Kuaför Cafe Misafir Bekleme Koltukları

ORTA SEHPA FİRMAMIZIN HEDİYESİDİR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ RENK VE DERİ SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ...

Ofis Koltukları

26

Çağla Rent A Car Oto Kiralama Ve İnternet Cafe

 Çağla Rent A Car Oto Kiralama Ve İnternet Cafe

Her şeyden önce insanların memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz Samimiyet,içtenlik,Dürüstlük,Disiplin koşulları içinde HALKIN Sevgi ve saygısını kazanmıştır.
Sloganımız kesinlikle müşteri memnuyetidir.Farklı olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İşletmemiz insanlara elinden geldiğince en güzel hizmeti vermeye çalışmaktadır.Ayrıca Maddiyattan önce Maneviyat ve Dostluğu tercih etmektedir.
Bize destek veren ve bizi tercih eden herkese sonsuz teşekkürler.Sizlerle varız,daima olacağız ve beraber yükseleceğiz.


KOŞULSUZ KALİTE ve KALİTELİ HİZMET

ÇAĞLA GROUP-RENT A CAR
OTO KİRALAMA&İNTERNET CAFE


Ceyhan Oto Kiralama

27

İnternet Cafe Kurulumu Ve Teknik Destek Uygun Fiyat

 İnternet Cafe Kurulumu Ve Teknik Destek Uygun Fiyat

Alanında uzman bir Tekniker olarak teknik destek, kurulum, satış,servis çözümleri sunmaktayım. Firmalara bilgi işlem desteği verilir.. En uygun fiyata anlaşırız.
Telefon: 0539 962 0 800
Email:vaheevren@hotmail.com

Masaüstü Bilgisayarlar

28

Obje Playstation Koltuğu Ofis Koltuğu

 Obje Playstation Koltuğu Ofis Koltuğu

TÜM TÜRKİYE''YE KARGO ÜCRETSİZ
200 Ü AŞKIN PLAYSTATİON CAFE REFERANS
ÖZEL PLAYSTATİON CAFELER İÇİN TASARLANMIŞ SAĞLAM İSKELET
TSE BELGELİ
2 YIL GARANTİLİ
İSKELETİ GÜRGEN AĞACI
YOĞUNLUK ÖZELLİĞİ FAZLA OLAN SÜNGER(28-32 DST)
İSTEĞE GÖRE 1.SINIF SUNİ DERİ VEYA KUMAŞ DÖŞEME SEÇENEĞİ
TESLİMATI ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI İLE ADRESE TESLİM OLARAK YAPILACAKTIR

Ofis Koltukları

29

Manolya Playstation Koltuğu Ofis Cafe Koltuğu

 Manolya Playstation Koltuğu Ofis Cafe Koltuğu

TÜM TÜRKİYE''YE KARGO ÜCRETSİZ
200 Ü AŞKIN PLAYSTATİON CAFE REFERANS
ÖZEL PLAYSTATİON CAFELER İÇİN TASARLANMIŞ SAĞLAM İSKELET
TSE BELGELİ
2 YIL GARANTİLİ
İSKELETİ GÜRGEN AĞACI
YOĞUNLUK ÖZELLİĞİ FAZLA OLAN SÜNGER(28-32 DST)
İSTEĞE GÖRE 1.SINIF SUNİ DERİ VEYA KUMAŞ DÖŞEME SEÇENEĞİ
TESLİMATI ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI İLE ADRESE TESLİM OLARAK YAPILACAKTIR

Ofis Koltukları

30

Roza Playstation Koltuğu Kargo Ücretsiz

 Roza Playstation Koltuğu Kargo Ücretsiz

TÜM TÜRKİYE''YE KARGO ÜCRETSİZ
200 Ü AŞKIN PLAYSTATİON CAFE REFERANS
ÖZEL PLAYSTATİON CAFELER İÇİN TASARLANMIŞ SAĞLAM İSKELET
TSE BELGELİ
2 YIL GARANTİLİ
İSKELETİ GÜRGEN AĞACI
YOĞUNLUK ÖZELLİĞİ FAZLA OLAN SÜNGER
İSTEĞE GÖRE 1.SINIF SUNİ DERİ VEYA KUMAŞ DÖŞEME SEÇENEĞİ
SİLİKONLU
TESLİMATI ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI İLE ADRESE TESLİM OLARAK YAPILACAKTIR

Ofis Koltukları

31

Tatil Köyü Ahşap Tamirleri Servis

Tatil Köyü Ahşap Tamirleri Servis

BODRUM AHŞAP ve YAPI TAMİR… AHŞAP KONUSUNDA UZMAN… Tatil köyleri,turistik tesis,otel ,motel,pansiyon vb mekanların ahşap işleri ve boya işleri imalatları ve gerekli tamir işlerini yapıyoruz.havuz kenarı deck yapımı yada mevcut deck lerinizin zımparalanıp temizlenip teak yağı ile yağlanması,konser ve gösteriler için sahne yapımları,BAR tezgahları tasarımları ve imalatları,pergola imalatı,cafe ve restaurant sandalyeleri tamirat ve cila işleri,mevcut kapıların arıza giderilmesi ve bakımları,plaj kenarı mevcut ahşapların tamirleri ve cila boya bakımları,ahşap parke sistre işleri,ahşap döşemelerin ve lambrilerin zımpara ve cila işleri,konusunda uzman

Tatil Köyleri

32

Bodrum Ahşap, Otel Ve Turistik Tesis Teknik Serv

Bodrum Ahşap, Otel Ve Turistik Tesis Teknik Serv

BODRUM AHŞAP ve YAPI TAMİR… AHŞAP KONUSUNDA UZMAN… Tatil köyleri,turistik tesis,otel ,motel,pansiyon vb mekanların ahşap işleri ve boya işleri imalatları ve gerekli tamir işlerini yapıyoruz.havuz kenarı deck yapımı yada mevcut deck lerinizin zımparalanıp temizlenip teak yağı ile yağlanması,konser ve gösteriler için sahne yapımları,BAR tezgahları tasarımları ve imalatları,pergola imalatı,cafe ve restaurant sandalyeleri tamirat ve cila işleri,mevcut kapıların arıza giderilmesi ve bakımları,plaj kenarı mevcut ahşapların tamirleri ve cila boya bakımları,ahşap parke sistre işleri,ahşap döşemelerin ve lambrilerin zımpara ve cila işleri,konusunda uzman

İnşaat Tadilat Dekorasyon

33

Bodrum Ahşap Otel Ve Turistik Tesis Tamir Hizmetleri

 Bodrum Ahşap Otel Ve Turistik Tesis Tamir Hizmetleri

BODRUM AHŞAP ve YAPI TAMİR… AHŞAP KONUSUNDA UZMAN… Tatil köyleri,turistik tesis,otel ,motel,pansiyon vb mekanların ahşap işleri ve boya işleri imalatları ve gerekli tamir işlerini yapıyoruz.havuz kenarı deck yapımı yada mevcut deck lerinizin zımparalanıp temizlenip teak yağı ile yağlanması,konser ve gösteriler için sahne yapımları,BAR tezgahları tasarımları ve imalatları,pergola imalatı,cafe ve restaurant sandalyeleri tamirat ve cila işleri,mevcut kapıların arıza giderilmesi ve bakımları,plaj kenarı mevcut ahşapların tamirleri ve cila boya bakımları,ahşap parke sistre işleri,ahşap döşemelerin ve lambrilerin zımpara ve cila işleri,konusunda uzman

Yurtiçi Oteller

34

Yakuplu’da Cadde Üstü Devren Satılık Cafe Restaurant

 Yakuplu’da Cadde Üstü Devren Satılık Cafe Restaurant

Yakupluda cadde üzerinde halk bankası üstünde toplamda 1700m kapalı alan 300m açık alan 1400m cafe restoran devren satılık
Fiyat 200000tl
Tel 5322172681
05334850055
02126202203

Satılık İşyeri

35

Bu Site Üzerinden Gelenlere Led Tabela Da %10 İndirim Fırsatı

 Bu Site Üzerinden Gelenlere Led Tabela Da %10 İndirim Fırsatı

çok uygun fiyatta led tabela, güvenlik sistemleri, web tasarım, yapılmaktadır

Led Tabela

36

Acil Kelepir Sahibinden Bilgisayar Kasaları

 Acil Kelepir Sahibinden Bilgisayar Kasaları

Toplu ve Adetli Hazır Tak çalıştır Bilgisayar Kasaları

Donanım Özellikleri: p4 775pin 3.0ghz cpu, 1gb ddr2 ram, 512/256mb pcı express ekran kartı, 160 gb 7200 harddisk, core2 destekli 775 lga anakart, optic sürücü çift fanlı şık kasa

Adet fiyatı 295TL

Kasalarda işletim sistemi ve gerekli programlar kuruludur.

Tüm illere ptt kargo ile kapıda ödemeli gönderim yapılır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.

Detaylı Bilgi İçin

0536 503 86 96 Arayiniz

Masaüstü Bilgisayarlar

37

Koltuk Tamırmınder İşlerı Yapılır Itamır Koltuk Sandely Tamır Yapılır Koltuk Yuzu Yapılır

 Koltuk Tamırmınder İşlerı Yapılır  Itamır Koltuk Sandely Tamır Yapılır Koltuk Yuzu Yapılır

mınder yapılr koltuk berjel kanepe sandelye kanepe tek koltuk tamırlerı yapılır cefe işlerı sedır işlerı

Koltuk Tamiri

38

Satılık Bilgisayar Kasaları 38' Adet İstanbul

 Satılık Bilgisayar Kasaları 38' Adet İstanbul

38 ADETTEN SON 20 ADET KALDI TAK CALİSTİR BİLGİSAYAR KASALARI DONANIM OZELLİKLERİ PENTİUM4 3.0 GHZ 775 PİN CPU 1 GB DDR2 RAM 160 GB DİSK CORE2 DESTEKLİ 775PİN ANAKART 256MB PCI EXPRESS EKRAN KARTİ OPTİC SÜRÜCÜ 400W ŞIK KASA

ADET FİYATI 295 TLDİR.

REFERANS VERİLİR.

İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM!

DİĞER İLLERE

PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİM YAPILIR.

0536 503 86 96

İstanbul avcılar

Bilgisayar Kasaları

39

Satılık Bilgisayar Kasası Son 20 Adet

 Satılık Bilgisayar Kasası Son 20 Adet

38 ADETTEN 20 ADET KALDI

TAK ÇALIŞTIR PC KASALARI

ADET FİYATI 295TL''DİR

DONANIM ÖZELLİKLERİ:
PENTİUM4//// 3.0GHZ 775 PİN CPU
1GB DDR2 RAM
160GB 7200RPM HARDDİSK
256MB PCI EXPRESS EKRAN KARTI
CORE2 DESTEKLİ 775PİN GİGABAYT ANAKART
OPTİC SÜRÜCÜ
P4 350W400W KASA

TOPLU ALIMLARDA PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİM YAPILIR
KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR!

DETAYLI BİLGİ İÇİN
0536 503 86 96


Acil satılık bilgisayar, Acil satılık bilgisayar kasaları, , Acil kelepir bilgisayarlar, tasiş malları, tasfiye malları, kelepir kasalar, ucuz bilgisayar, satılık bilgisayar kasası, satılık bilgisayar kasaları, kelepir, acil, ihtiyaçtan, sahibinden, satıyorum, arıyorum,

Bilgisayar Kasaları

40

Koltuk Koltuk Kose Takımları Berjel Tk Yapılr

 Koltuk  Koltuk Kose Takımları Berjel Tk Yapılr

fırınlanmış gurgen ve sıngerlerde 32 dn imalathanede gelıp gorebılırsınız

Kanepeler

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,156 saniye - Şuan Sitede: 527 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.