Kalorifer Tesisatçısı ile ilgili bir konu

Üye Girişi
Şifremi Unuttum Ücretsiz Kaydol

Üye Girişi

E-Posta:

Şifreniz:

Beni Hatırla


Hasan bu konuyu "kalorifer tesisatçısı" altında başlattı. Eğer sizde yeni bir konu başlatmak isterseniz kalorifer tesisatçısı sayfasından başlatabilirsiniz.

Hasan Hasan:
Kazan Daireleri hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Hasan için verilen yanıtlar  Cevap Ekle

AK-SE Mühendislik AK-SE Mühendislik: İletişim Bilgileri Isıtma sisteminin elemanlarının bulunduğu binaların genelde bodrum katında çatı katında veya ayrı olarak yapılmış kagir mahallere denir. Bir kazan dairesindeki şu elemanlar için yer ayrılmalıdır:
a. Kurulacak kazanlar
b. Yakıt deposu
c. Kalorifer bacası ve duman kanalları
d. Tesisat elemanları (pompalar boyler eşanjör su deposu su temizleme cihazı hidrofor kolektörler fanlar vs.).
e. Kazan ateşçi odası
Mimari proje aşamasında bu elemanları alacak büyüklükte bir kazan dairesi yeri ayrılmalıdır.
Kazan cinslerinin ve tesisat düzenlemesinin çeşitliliği nedenleriyle önceden genel olarak
bütün tesisler için geçerli olacak kazan dairesi boyutları vermek mümkün değildir.

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,000 saniye - Şuan Sitede: 447 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.