Cep Telefonu ile ilgili bir konu

Üye Girişi
Şifremi Unuttum Ücretsiz Kaydol

Üye Girişi

E-Posta:

Şifreniz:

Beni Hatırla


Murat bu konuyu "cep telefonu" altında başlattı. Eğer sizde yeni bir konu başlatmak isterseniz cep telefonu sayfasından başlatabilirsiniz.

Murat Murat:
samsung galaxy s3 şarj biterken 16-15 falan olunca ekran titreyerek kapanıyor ve şarja takınca çok geç almaya başlıyor telefon hemen açılmıyor neyden kaynaklanırki bu?

Murat için verilen yanıtlar  Cevap Ekle

Telefon Tamirciniz Telefon Tamirciniz: Samsung telefonlarda batarya bozulduğunda bu sorunu verir. Sıfır batarya aldığınızda sorun ortadan kalkar.
fikri fikri: bataryayı değiştir sorun düzelir.
müdür müdür: aferin fikri seni iyi yetiştirmişim hemen şak diye sorunları çözüyon :)

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,016 saniye - Şuan Sitede: 410 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2018 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.