Kanepe Tamiri ile ilgili bir konu

Üye Girişi
Şifremi Unuttum Ücretsiz Kaydol

Üye Girişi

E-Posta:

Şifreniz:

Beni Hatırla


müdür bu konuyu "kanepe tamiri" altında başlattı. Eğer sizde yeni bir konu başlatmak isterseniz kanepe tamiri sayfasından başlatabilirsiniz.

müdür müdür: İletişim Bilgileri
Kanepe tamiri için döşemeci arayanlar varsa iletişim bilgilerini verdiğim firma ile görüşebilir. ayrıca döşemeci önermek isteyenler bu konunun altına bildikleri koltuk döşemecileri önerebilir.

müdür için verilen yanıtlar  Cevap Ekle

delitay delitay: İletişim Bilgileri bende eklediğim bir koltuk döşemeciyi arayanlara önereyim. modoko'da bir atölye. oldukça iyi bir usta.
Bir Bayan Bir Bayan: önerileriniz için teşekkürler.
hayalet hayalet: çok iyi sevdim bu sayfayı. İşine güvendiğim Sivaslı döşemeci arkadaşlar var iki kardeş çalışıyorlar.
T: 0553 081 33 23
T: 0553 873 85 51
M: atolyeergun@gmail.com
A: Yeni Çamlıca Mah. Dursun Bey Cad. No: 64/A Ataşehir - İstanbul

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,015 saniye - Şuan Sitede: 1144 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2018 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.