Kalorifer Tesisatçısı ile ilgili bir konu

Üye Girişi
Şifremi Unuttum Ücretsiz Kaydol

Üye Girişi

E-Posta:

Şifreniz:

Beni Hatırla


AK-SE Mühendislik bu konuyu "kalorifer tesisatçısı" altında başlattı. Eğer sizde yeni bir konu başlatmak isterseniz kalorifer tesisatçısı sayfasından başlatabilirsiniz.

AK-SE Mühendislik AK-SE Mühendislik: İletişim Bilgileri
Kalorifer tesisat işlerinizi yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

AK-SE Mühendislik için verilen yanıtlar  Cevap Ekle

Bir Bayan Bir Bayan: Kalorifer kazan dairesi bakımı yapıyor musunuz?
AK-SE Mühendislik AK-SE Mühendislik: İletişim Bilgileri Evet yapıyoruz. iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Misafir Misafir: kazan dairesi nereye kurulmalı? bodrum katamı yoksa tavana mı? bilgi verirmisiniz?
Mühendis Mühendis: Kazan dairesinin yeri alışkanlıkla binaların bodrum katı olarak seçilir. Ancak sıvı ve gaz yakıtlı ısıtma sistemlerine kazan dairesi çatıda da oluşturulabilir. Bodrum katı içinde de genellikle binanın ortalarında bir bölüme kazan dairesinin yerleştirilmesi öğütlenir. Böylece hem baca uygun bir noktaya inşa edilebilir hem de yatay tesisat boru boyları nispeten kısa olur. Kazan dairesinin yeri seçiminde bacaya yakınlık ve tesisatın ağırlık merkezinde olma
kriterlerinin yanında bir başka önemli kriter de yakıt girişi ve külün dışarı atılması işlemlerinin kolay ve basit olmasıdır. Bu arada havalandırma güvenlik ve aydınlatma da dikkate alınması gereken önemli konulardır.

Bir Tanıtım - BYCADDE® Mobilya

Özel üretim koltuk mobilya ihtiyaçlarınızda BYCADDE® Mobilya sizlere hizmet vermekte. Üretici ve kurumsal kimliği özel üretim kapsamında köşe takımları, oturma odası koltuk takımları, chester koltuklar, klasik avangart koltuk ve mobilyalar, otel, cafe, restoran tasarımları ve daha pek çok kategoride mobilya ve koltuk ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yükleme: 0,000 saniye - Şuan Sitede: 446 ziyaretçi var.
Copyright © 2006 - 2019 Günlük Reklam & Bedava Reklam Sitesi
GunlukReklam.com ve alt sitelerinin tamamında yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulup, görüş ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması esnasında tüm yasal sorumluluklar içeriği oluşturan kullanıcılara aittir. Bu içeriklerin eksikliğinden, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olması durumunda GunlukReklam.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm içeriklerin altında Sorun Bildir Bağlantısı ile ilgili içerikleri bize şikayet edebilirsiniz. Bize gelen tüm şikayetler incelenip gereken düzenlemelerin yapılacağını bildiririz. Çerezler: Gunlukreklam.Com ile ilgili işlemler dışında cihazınıza bilgi kaydetmez ve okumaz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Sayfamızı okuyunuz.